Christina Aguilera po 20 latach nagrała nowy teledysk do przeboju "Beautiful" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Christina Aguilera po 20 latach nagrała nowy teledysk do przeboju „Beautiful” [WIDEO]

Christina Aguilera po 20 latach nagrała nowy teledysk do przeboju „Beautiful” [WIDEO]

21 października w serwisach streamingowych ukaże się specjalna edycja albumu artystki z okazji 20-lecia premiery, z nową okładką i 2 bonusowymi utworami. Artystka przygotowała dla fanów więcej niespodzianek!

Premierze jubileuszowej edycji płyty „Stripped” towarzyszy nowy teledysk do jednego z największych hitów Christiny, utworu „Beautiful” w reżyserii Fiony Jane Burgess. Video do „Beautiful (2022 Version)” ma bardzo ważne przesłanie dotyczące samoakceptacji, poczucia własnej wartości, poprzez wizerunek młodych ludzi, którzy są w dzisiejszych czasach pod wpływem mediów społecznościowych.

Zobacz teledysk:

Krążek „Stripped”, oryginalnie wydany 22 października 2002 roku nakładem RCA Records, był czwartym studyjnym albumem Christiny Aguilery. Ukazał ją w całkowicie nowym brzmieniu i stylu, porzucając przy tym wizerunek popowej idolki na rzecz realnej i wiarygodnej feministki. Wokalistka brała czynny udział w tworzeniu materiału na płytę „Stripped”, koordynowała kreatywny kierunek, jak również była odpowiedzialna za większość tekstów piosenek. Wiele z utworów poruszało ważne dla niej wartości, jak chociażby te związane ze społeczeństwem LGBTQ, dla którego singiel „Beautiful” stał się swego rodzaju hymnem propagującym wolność i samoakceptację.

Polecamy również: