Daria Zawiałow prosto z mostu o zarobkach artystów. "Nie mam lokaja" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Daria Zawiałow prosto z mostu o zarobkach artystów. „Nie mam lokaja”

Daria Zawiałow prosto z mostu o zarobkach artystów. „Nie mam lokaja”

Daria Zawiałow jest obecnie jedną z najbardziej obiecujących wokalistek w Polsce. Nie może ostatnio narzekać na nudę. Piosenkarka koncertuje, nagrywa piosenki i spełnia się zawodowo. Niedawno wyjawiła jednak, że jej zarobki są dalekie od ideału.

Daria Zawiałow ma na swoim koncie trzy albumy i współpracę z topowymi artystami. Obecnie pracuje nad nowym krążkiem, który ukaże się już jesienią 2023 roku. Niedawno artystka zdradziła, że pomimo nadmiaru zajęć, nie narzeka na wysokie zarobki.

Zobacz także: Ten hit powstał w niecałą godzinę! Historia „Pretty Woman”. To ona była kobietą z piosenki

Drabina do sukcesu Darii Zawiałow

Droga do kariery Darii Zawiałow była wyjątkowo kręta i wyboista. Pomimo ogromnego talentu i wielu programów muzycznych, w których wzięła udział – przez długi czas nie udało jej się zdobyć wymarzonej sławy. Piosenkarka cieszy się jednak, że sprawy przybrały taki obrót. Jak sama przyznała, nie żałuje żadnej podjętej w życiu decyzji.

Daria marzyła o wielkiej karierze już jako mały szkrab. W 2000 roku wystąpiła w popularnym wówczas programie wokalnym „Od przedszkola do Opola”. Niedługo po tym brała już udział w licznych konkursach i festiwalach dziecięcych i młodzieżowych. W 2009 roku udało jej się wygrać jeden z odcinków „Szansy na Sukces”, co otworzyło jej furtkę do koncertu „Debiutów” na Festiwalu w Opolu. Następnie przez dwa lata śpiewała w chórkach Maryli Rodowicz. 2011 rok był nową okazją – Daria wzięła wówczas udział w programie „Mam Talent”, w którym udało jej się dojść do półfinału. W 2013 i 2014 wzięła udział w trzeciej i czwartej edycji programu „X Factor”. W tej ostatniej, udało jej się dotrzeć do finałowej dwunastki.

Okazało się jednak, że marzenia Darii o show biznesie, niewiele miały wspólnego z rzeczywistością. Bardzo odbiegały one od jej wyobrażeń. Nikt nie odbierze jej jednak zdobytego przez lata doświadczenia. Pomogło jej ono „zdobyć pióra” i rzesze fanów.

Dobrze, że nic się wtedy nie wydarzyło, bo dziś wiem, że w wieku 16 czy 17 lat nie miałam jeszcze nic do powiedzenia jako artystka. Musiałam dojrzeć. Wcześniej kierowała mną dziecięca charyzma, bo co może mieć w głowie 16-latka? Żyłam chwilą, próbowałam. Był casting do programu „X Factor”, OK – idę. Był casting do „Mam talent” – idę. Zobaczę, co się wydarzy. Podejrzewam, że gdyby nie ta dziecięca charyzma, w pewnym momencie bym się poddała. Zanim wydałam solowy album, minęło 10 lat – zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz także: Maryla Rodowicz odetchnęła z ulgą. „Zwracam honor”

Daria nie ma lokaja?

Daria Zawiałow mieszka skromnie, w niewielkim mieszkaniu. Nie otacza się luksusami, a wszystkie wygody musiała wypracować w pocie czoła. Fani podejrzewają jednak, że stać ją na wiele więcej, niż deklaruje. Przy okazji promocji swojego nowego albumu „Wojny i noce”, opowiedziała jak tak naprawdę wygląda jej życie.

Wydaje mi się, że część społeczeństwa uważa artystów za multimilionerów, którzy całymi dniami wylegują się w swoich wielkich willach albo na rajskich wyspach. Mieszkam na 64 m kw. i nie mam lokaja – zdradziła w rozmowie z „Gazetą Wyborczą”.

Zobacz także: Michał Szpak jurorem w programie TVN. Wystąpi u boku Andrzeja Seweryna

Zobacz także: Muzyczna wpadka w „Va Banque”. Jest komentarz produkcji