Dobre na majówkę. Dobre na wszystko. To usłyszysz w Radiu Złote Przeboje » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Dobre na majówkę. Dobre na wszystko. To usłyszysz w Radiu Złote Przeboje

Dobre na majówkę. Dobre na wszystko. To usłyszysz w Radiu Złote Przeboje

Tegoroczną majówkę warto spędzić w towarzystwie Radia Złote Przeboje. Nasze brzmienia świetnie sprawdzą się w czasie grillowego spotkania ze znajomymi, długiej podróży autem czy przy błogim leniuchowaniu. Na majówkę 2023 przygotowaliśmy dla Was specjalne programy i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Radio Złote Przeboje: Dobre na majówkę. Dobre na wszystko!

Ramówka Radia Złote Przeboje – 1 maja

W poniedziałek 1 maja przypada Międzynarodowe Święto Pracy. Właśnie dlatego na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się program „Praca bez…umysłowa”, który będzie autorskim, satyrycznie komentowanym przeglądem najdziwniejszych (a często i najgłupszych) ogłoszeń o pracę, jakie spotkać można w przestrzeni publicznej. Program poprowadzi Kamil Baleja. Tuż po nim – w programie „O królu, to była afera” – Kasia Wilk przyjrzy się i przedstawi Wam wszystkie największe afery, jakie targały brytyjską rodziną królewską. To z racji zbliżającej się koronacji Karola III. Wieczorem – tuż po 18:00 – Tomek Brhel zaprasza na specjalne majówkowe wydanie programu „Cała muzyka”.

Zobacz także: Uwaga, alergicy! Już się zaczęło

Ramówka Radia Złote Przeboje – 2 maja

We wtorek, czyli w dzień, który nie jest świątecznym, ale – umówmy się – nie jest też pracującym, będziecie mogli w Radiu Złote Przeboje usłyszeć swoje ulubione pasma i programy: „Radio Złote Przeboje na dzień dobry”, czy „Dobre Popołudnie”. Tego dnia dla wszystkich – zarówno tych, którzy mają wolne, jak i tych, którzy są w pracy – przygotowaliśmy specjalny konkurs pod hasłem „Pora na leżakowanie”. Nagrodami są leżaki i nowoczesne głośniki JBL (sygnowane logiem Radia Złote Przeboje). Wszystko po to, byście mogli słuchać swojego ulubionego radia wszędzie tam, gdzie przyjdzie Wam odpoczywać.

Zobacz także: Jak dbać o odporność?

Ramówka Radia Złote Przeboje – 3 maja

W środę od rana będziemy podtrzymywać atmosferę relaksu i odpoczynku. W programie „Leżakowanie z gwiazdami” Kacper Sosnowski sprawdzi, w jakich miejscach i okolicznościach przyrody najbardziej lubią odpoczywać gwiazdy świata muzyki, rozrywki, kultury i sportu. Od 13:00 Kamil Baleja zaprasza na pełne śmiesznych i odjechanych zabaw pasmo – „Wyzywam Cię na quiz”. Każdy z Was będzie mógł do niego zadzwonić, pobawić się i wygrać nagrody. Kamil będzie także pomagał wracającym z majówkowych wojaży i na bieżąco informował o sytuacji na drogach w całym kraju.

Zobacz także: Zobaczył ten strój i zamarł. Wtedy William zakochał się w Kate

Dalsza część majówkowego tygodnia. Co usłyszymy w Radiu Złote Przeboje?

Tuż po majówce – od 4 maja – w Radiu Złote Przeboje będzie można usłyszeć relację na żywo prosto z Londynu. Przeniesiemy się na Wyspy Brytyjskie w związku z koronacją króla Karola III. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 6 maja. O szczególnej atmosferze tam panującej słuchaczom Radia Złote Przeboje opowie nasza wysłanniczka Kasia Wilk, którą znacie z programu „Dobre popołudnie”.

Zwieńczeniem całego majówkowego tygodnia będzie program specjalny dotyczący właśnie koronacji króla Karola III. Już 6 maja od 11:00 poprowadzi go Marzena Rogalska. W programie usłyszycie łączenia na żywo z Londynem oraz komentarze ekspertów. Będzie też miejsce na Wasze opinie dotyczące tego, co dzieje się w Wielkiej Brytanii.

Do usłyszenia w Radiu Złote Przeboje!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *