Edyta Górniak walczy z uzależnieniem. Wyjechała na terapię
Strona Główna > Edyta Górniak walczy z uzależnieniem. Wyjechała na terapię

Edyta Górniak walczy z uzależnieniem. Wyjechała na terapię

Edyta Górniak od lat zaskakuje polską opinię publiczną szczerymi wyznaniami. Tym razem wokalistka zdradziła, że mierzy się z uzależnieniem. Z tego powodu wyjechała na detoks! Od czego uzależniona jest Edyta Górniak?

Edyta Górniak walczy z uzależnieniem, o czym otwarcie opowiedziała w jednym z wywiadów. Polska gwiazda wyznała, że mierzy się z poważnymi konsekwencjami jednej z używek. Nie są to jednak papierosy, alkohol czy narkotyki. Górniak wyniszczyła swój organizm… kofeiną.

Zobacz także: Edyta Górniak nie zgadza się na hejt: „Jesteście winni mi przeprosiny”

Edyta Górniak na detoksie

Jak stwierdziła diwa, odczuwa negatywne skutki picia zbyt dużej ilości kawy. Jest od niej uzależniona, choć nie ukrywa, że w odpowiednich proporcjach wszystko jest wskazane dla zdrowia. Niestety, Górniak piła sześć kaw dziennie i postanowiła to ukrócić.

Ale sześć kaw dziennie z pewnością nie [jest dobre dla zdrowia – red.]. Często mam przez to zakwaszony organizm i czuję, jak obciążam w ten sposób wątrobę – zdradziła „Super Expressowi”.

Zobacz także: Edyta Górniak i Sound’n’Grace wykonali poruszający cover przeboju „Hallelujah” dla Ukrainy [WIDEO]

Wokalistka zdradziła, że doskonale zdaje sobie sprawę, że przesadza z kofeiną. Usprawiedliwia to brakiem czasu na regenerację. Przez natłok pracy ma brakować jej energii i siły do normalnego funkcjonowania.

Przez pięć miesięcy po wielokroć przekroczyłam limit kawy. Dlatego jestem obecnie na bardzo silnej terapii. Czuję się… tak sobie, prawdę mówiąc – wyznała tajemniczo Edyta Górniak.

Okazuje się, że terapia, którą odbywa gwiazda to specjalny detoks w Indonezjii. To tam zaszyła się w dżungli i pod okiem ekspertów oczyszcza swój organizm. W ten sposób chce wyleczyć się z uzależnienia od kofeiny.

Zobacz także: TOP 10 najlepszych cytatów Edyty Górniak

Twórczość Edyty Górniak

Edyta Górniak pochodzi z rodziny polsko-romskiej. Piosenkarka od lat występuje na polskiej scenie muzycznej. Wokalistka zaczynała jako aktorka musicalowa w słynnym „Metro”, a następnie zasłynęła na Konkursie Piosenki Eurowizji. Górniak zajęła 2. miejsce w 1994 roku śpiewając „To nie ja!”.

Wylansowała też takie przeboje jak „List”, „Jestem kobietą”, „To nie tak jak myślisz” czy „Dumka na dwa serca”.

Ostatnimi czasy Górniak wzbudza coraz więcej kontrowersji swoimi odważnymi wypowiedziami na temat koronawirusa czy szczepień. Uwagę przyciągają też wypowiedzi gwiazdy na temat kosmosu czy energii.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *