Tak wygląda Sia! Zdjęcia ze ślubu hitem sieci
Strona Główna > Tak wygląda Sia! Zdjęcia ze ślubu hitem sieci

Tak wygląda Sia! Zdjęcia ze ślubu hitem sieci

Sia to artystka, która od lat ukrywa swoją twarz za dwukolorową peruką. Australijska wokalistka niedawno wzięła ślub! Na nagraniach i zdjęciach opublikowanych w sieci dokładnie widać twarz gwiazdy. Oto, jak wygląda Sia bez peruki!

Sia od lat kojarzona jest z czarno-białą peruką, którą zakrywa twarz. Jak tłumaczyła w jednym z wywiadów, nie jest to jedynie image sceniczny. Wokalistka robi to również po to, by minimalnie chronić swoją prywatność.

Zobacz także: Katy Perry zaśpiewała dla króla. Mina jego wnuczki mówi wszystko

Noszę ją, żeby spróbować i zachować odrobinę prywatności. (…) Postawiłam na to, co nie istnieje w muzyce popularnej, czyli na tajemnicę – wyznała przed laty w „Carpool Karaoke”.

Sia wzięła ślub

Choć wokalistce zdarzyło się wystąpić publicznie bez zakrycia twarzy, wiele osób wciąż zastanawia się, jak wygląda artystka. Do sieci trafiło nagranie i zdjęcia ze ślubu autorki hitów „Chandelier” czy „Unstoppable”.

Zobacz także: Shakira w towarzystwie znanego aktora! Jest nagranie

Sia wzięła ślub! To drugie małżeństwo piosenkarki. Ceremonia odbyła się w Portofino, a ukochanym gwiazdy jest Dan Bernard. Para stanęła na ślubnym kobiercu w jednej z najbardziej ekskluzynych lokalizacji we Włoszech w Villa Oliverta.

Ceremonia była bardzo kameralna, jednak paparazzi sfotografowali i sfilmowali całe wydarzenie. Filmik opublikował serwis „Page Six”. Na filmiku widać kreację, którą wybrała Sia. Oczywiście nie miała na włosach peruki!

Wokalistka postawiła na upięcie włosów, długi welon i delikatny makijaż. Jej suknia nie była biała, a kremowa. Długą suknię zdobi koronka, a jej ukochany wystąpił w  błękitnym smokingu. Wideo z ceremonii można zobaczyć poniżej.

Zobacz także: To ona wygra Eurowizję 2023? Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Kim jest Sia?

Sia to australijska wokalistka, która urodziła się 18 grudnia 1975 roku. Jej pełne imię i nazwisko to Sia Kate Isobelle Furler. Wylansowała takie przeboje jak „Unstoppable”, „Chandelier” czy „The Greatest”. Największą sławę przyniosły jej albumy „Some People Have Real Problems”z 2008 roku, a także „We Are Born” z 2010 roku.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *