Niebywały występ 11-latki. Jej zachwycający głos powalił jurorów
Strona Główna > Niebywały występ 11-latki. Jej zachwycający głos powalił jurorów

Niebywały występ 11-latki. Jej zachwycający głos powalił jurorów

Na przesłuchaniach do 16. edycji brytyjskiego „Mam talent!” wystąpiła 11-letnia Olivia Lynes. Dziewczynka zachwyciła swoim głosem jurorów show. Jej występ po prostu trzeba zobaczyć!

Trwają przesłuchania do 16. edycji brytyjskiego „Mam talent!”. W programie co chwilę prezentują się wielkie talenty, które kradną serca jurorów, publiczności i widzów show. Tym razem zachwyt na twarzach oglądających wywołała młoda uczestniczka programu.

Zobacz także: Powalający głos 13-latka. Tym zachwycił jurorów!

Coraz więcej utalentowanych dzieci pojawia się w „Britain’s Got Talent”. Najpierw 13-letni Malakai Bayoh z utworem „Pie Jesu”, a tym razem na uwagę zasługuje występ 11-letniej Olivii Lynes.

Olśniewający występ 11-latki w „Britain’s Got Talent”

Olivia Lynes to dziewczynka, która ma dopiero 11 lat. Mimo młodego wieku ma mocny i zachwycający głos. Nikt nie spodziewał się, że z taką siłą zaśpiewa utwór „Defying Gravity” z filmu „Wicked”.

Uczestniczka „Mam talent” brzmiała jak gwiazda musicalowa, co nie umknęło oczom i uszom jurorów. Amanda Holden bez zastanowienia wcisnęła złoty przycisk i zagwarantowała dziewczynce miejsce w odcinkach na żywo.

Cóż za złota chwila i zaskoczenie podczas przesłuchań. Olivia otrzymała złoty przycisk od Amandy Holden – czytamy pod nagraniem z występu na platformie YouTube.

Zobacz także: Ten występ wzrusza do łez! Mają tylko 12 lat

Olivia na przesłuchaniu pojawiła się z mamą, nianią i tatą. Wszyscy byli bardzo zdenerwowani. Podobnie jak sama uczestniczka, której zależało na wielkim występie. Na szczęście wypadła świetnie, a nagranie z jej show można zobaczyć na poniższym wideo.

Czym jest „Britain’s Got Talent”?

Brytyjski „Mam talent” to program, w którym zwycięzca otrzymuje nagrodę pieniężną w wysokości 250 tys. funtów. Oprócz tego, występuje przed brytyjską rodziną królewską podczas gali Royal Variety Performance.

W jury show zasiada m.in. Simon Cowell, producent muzyczny i telewizyjny, a także Amanda Holden, aktorka i znana osobowość telewizyjna.

Zobacz także: Występ tego chłopca to hit! Nagranie zobaczyło 15 mln osób

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *