Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera
Strona Główna > Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Eurowizja 2023 rozpocznie się we wtorek 9 maja. Podczas gdy trwają intensywne przygotowania reprezentantów, pojawiły się sensacyjne doniesienia. Agustin Egurrola miał zostać odsunięty od Eurowizji 2023.

Choreograf współpracował z polskimi reprezentantami od kilku lat. Agustin Egurrola przygotowywał choreografie do występów eurowizyjnych m.in. dla Rafała Brzozowskiego czy Krystiana Ochmana.

Zobacz także: Michał Szpak o swoim ślubie. Chce zostać ojcem

Jak donoszą media, relacje Agustina i Blanki nie są najlepsze. Egurrola miał zostać odsunięty od Eurowizji 2023! Choreografię dla autorki kontrowersyjnego hitu „Solo” przygotuje ktoś inny.

Eurowizja 2023. Egurrola odsunięty od konkursu

Agustin Egurrola współpracował z Blanką przed preselekcjami do Eurowizji 2023. Miało to zadziałać na korzyść artystki i jury chętniej na nią zagłosowało.

Według medialnych doniesień choreograf współpracował z Blanką również wcześniej, przygotowując ją do występów scenicznych. Co się stało i czy ich relacje się popsuły?

Zobacz także: Akustyczna wersja „Solo” podbija internet. Lepsza niż oryginał?

Fani nie szczędzili Egurroli krytyki. Wskazywali na to, że zasiadał w jury preselekcji do Eurowizji 2023. Ich zdaniem to niewłaściwe, bo tancerze choreografa występowali z Blanką w poprzednich programach i koncertach.

Menadżerka Agustina Egurroli komentuje

W tajemniczej i pełnej wątpliwości sprawie zainterweniowała „Plejada”. Portal skontaktował się z menadżerką Agustina Egurroli. Zapytano o palącą sprawę i to, czy ekspert odpowiada za choreografię Blanki.

Zobacz także: Quiz: Dopasuj tytuł do wykonawcy. 10 polskich hitów z Eurowizji

Magdalena Cichocka, ucięła wszelkie spekulacje i w rozmowie z Plejadą oświadczyła, że Egurrola nie jest w tym roku zaangażowany w prace nad eurowizyjnym show – czytamy.

Eurowizja 2023 odbędzie się Liverpoolu. 67. Konkurs Piosenki Eurowizji zaplanowano na 9, 11 i 13 maja 2023. Gwiazdy wystąpią na Liverpool Arena.

Za organizację koncertów odpowiada Europejska Unia Nadawców, a także brytyjski nadawca British Broadcasting Corporation. Drugi występuje w imieniu ukraińskiego nadawcy Nacionalna suspilna tełeradiokompanija Ukrajiny.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *