Emocjonujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Nie zawsze było kolorowo? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Emocjonujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Nie zawsze było kolorowo?

Emocjonujące wyznanie Barbary Kurdej-Szatan. Nie zawsze było kolorowo?

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem już od dwunastu lat. Dotychczas uchodzili za idealną parę, której nie dotykają żadne zawirowania. Okazało się jednak, że i oni mierzyli się z poważnymi problemami i walczyli z licznymi pokusami. Czy wyszli z tego cało i jak to wpłynęło na ich obecne życie i miłość?

Jak się okazało — proza życia potrafi jednak dosięgnąć każdego. Boleśnie przekonali się o tym Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem — Rafałem. Para pobrała się ponad dwanaście lat temu. Są rodzicami dwójki maluchów: Hani i Henia. Małżeństwo celebrytów niemal wisiało na włosku, kiedy na jaw wyszły pewne informacje. Czy artyści ulegli licznym pokusom?

Zobacz także: Teresa Lipowska lubi tupnąć nogą w „M jak Miłość”. Aktorzy muszą uważać!

Mąż Barbary Kurdej-Szatan miał wzloty i upadki?

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się plotki na temat problemów rodzinnych małżeństwa Szatanów. Okazały się one być częściowo prawdą. Basia zdradziła niedawno, że musieli się oni zmierzyć z pewnymi kłopotami, by stać się silniejszymi.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan to jedna z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Są oni nieustannie na świeczniku, a media i fani obserwują każdy ich ruch. Są także bardzo zapracowani, przez co trudniej jest zadbać im o dobrostan małżeństwa i pielęgnować je tak, jak by tego chcieli.

Basia została zaskoczona pytaniem na osobisty temat. Chodziło o wierność jej męża, która została zakwestionowana przez niektórych internautów. Aktorka postanowiła zaskoczyć wszystkich swoją szczerością.

Jak każdy, miał wzloty i upadki. Przechodziliśmy razem przez różne trudne momenty i jestem z nas bardzo dumna, że tak wypracowaliśmy naszą miłość, związek, rodzinę, że jest na dobrze ze sobą i nie chcemy tego niszczyć — wyznała aktorka w rozmowie z redaktorką Jastrząb Post. 

Zobacz także: Edyta Górniak szokuje! Ujawni najskrytsze sekrety

Specjalista pomógł Basi uporać się z emocjami

Nie było żadną tajemnicą, że aktorka nie mogła poradzić sobie z zalewającymi ją emocjami. Specjalista pomógł jej przepracować ciężką sytuację rodzinną i udzielił fachowej pomocy.

Byłam dwa rady, kiedy nie radziłam sobie z jakimiś swoimi emocjami. Bardzo dużo mi to dało — dodała Kurdej-Szatan.

Nikt nie spodziewał się jednak tak wielkiej szczerości ze strony aktorki. Kurdej-Szatan wyznała, że w ostatnim czasie nic nie jest dla niej już pewne. Przeżyła bowiem coś, co kiedyś wydawało się niewybaczalne. W rozmowie z dziennikarką otworzyła się na temat zdrady małżeńskiej.

Można wybaczyć. W związku zawsze zdarzają się zdarzają się momenty, że coś się psuje. Ludzie się oddalają. Jeżeli zdrady są, to zazwyczaj z jakichś braków. Jeżeli bardzo się kochamy, jeżeli jesteśmy w stanie wybaczyć sobie zdradę, to ważne jest, aby trzymać się tego, co sobie postanowimy i nie robić tego ponownie — wyjawiła artystka.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska była wściekła. Szok, jak potraktowali ją paparazzi