Grażyna Torbicka nie wytrzymała. To dla niej absurd!
Grażyna Torbicka cieszy się powszechnym szacunkiem jako jedna z najlepszych polskich prezenterek. Nietrudno się domyślić, że widzów interesuje nie tylko jej praca, ale i życie prywatne. Zresztą – ku niekłamanej irytacji głównej zainteresowanej, której dobitnie dała wyraz.
Grażyna Torbicka od 1981 roku pozostaje szczęśliwą żoną Adama Torbickiego. Pan Adam jest profesorem nauk medycznych, a jego specjalizacja to kardiologia oraz choroby wewnętrzne.
Rozwiąż quiz o najpopularniejszych programach rozrywkowych. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem…
Grażyna Torbicka straciła cierpliwość. O to ciągle ją pytają
Grażyna i Adam Torbiccy nigdy nie zostali rodzicami. Sławna para boleśnie odczuła na własnej skórze, jak silna jest w Polsce presja, by zdecydować się na dziecko. Prezenterka niejednokrotnie była zmuszona, aby "tłumaczyć się" z bezdzietności.
Grażyna Torbicka postanowiła dać wyraz swojemu oburzeniu w wywiadzie dla tygodnika "Życie Na Gorąco". Wyznała, że straciła już cierpliwość dla osób, które chcą publicznie analizować tak osobisty aspekt jej życia. Szczególnie – że nierzadko jest jej po prostu przykro.
Zobacz także: Grażyna Torbicka szczerze o małżeństwie i braku dzieci. „Nie interesuje nas bylejakość”
Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawa – podkreśliła Grażyna Torbicka ("Życie Na Gorąco").
Nie tylko Torbicka "musi" się tłumaczyć
Grażyna Torbicka nie jest jedyną osobą publiczną, której bezdzietność stanowi obiekt zainteresowania "szarych zjadaczy chleba". Podobny problem napotkała Aleksandra Kwaśniewska, czyli dziennikarka i zarazem córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Kwaśniewska podkreśliła w wywiadzie dla portalu Show News, że w Polsce za brak dzieci najczęściej obwinia się kobiety.
Wszystkie złośliwości, które dotyczą nas jako pary, są kierowane zawsze tylko do mnie. To ja muszę tłumaczyć się np. z tego, że nie mamy dzieci. Kobieta, kiedy chce o siebie zawalczyć, jest bezczelna. Ta, która wie, czego chce, dąży do celu i ma wysokie poczucie własnej wartości, z automatu ma przypisany cały szereg negatywnych cech, mężczyźnie za to samo przypisuje się cechy pozytywne. On ma charakter, ona – charakterek – podsumowała Aleksandra Kwaśniewska dla Show News.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na zloteprzeboje.pl!