Harry Potter: Imprezka w Hogwarcie oczami sztucznej inteligencji
Strona Główna > Harry Potter poszedł w tango! Imprezka w Hogwarcie oczami sztucznej inteligencji

Harry Potter poszedł w tango! Imprezka w Hogwarcie oczami sztucznej inteligencji

Sztuczna inteligencja nieustannie stara się ukazywać popkulturowe standardy w zupełnie nowym świetle, a tym razem ponownie skupia się na świecie Harry’ego Pottera. Dzięki jej działaniom, możemy teraz wziąć udział w studenckiej imprezie w Hogwarcie i zobaczyć, jak Harry, Hermiona i Snape bawią się w alternatywnym świecie.

Jak imprezuje Harry Potter? Dzięki sztucznej inteligencji możemy teraz zobaczyć, jak wyglądałaby dzika impreza w Hogwarcie, gdyby bohaterowie sagi J.K. Rowling rzeczywiście istnieli. Na zdjęciach, które przypominają stylizowane na polaroidy, widać, że nasi ukochani bohaterowie potrafią się świetnie bawić. Zamiast jedynie poświęcać swój czas na walkę dobra ze złem, Harry, Ron, Hermiona i inni uczniowie Hogwartu bawią się na całego.

Zdjęcia przedstawiają ich jako wyluzowanych, szczęśliwych i odrealnionych, co pozwala nam poczuć się jakbyśmy byli na tej „czarodziejskiej” imprezie razem z nimi. Na nich wszyscy wyglądają szczęśliwi, zrelaksowani i trochę odrealnieni, a nawet Snape i Draco Malfoy wydają się dobrze bawić – chociaż w przypadku tego drugiego nigdy nie wiadomo, czy jego plany nie są jeszcze bardziej diaboliczne niż zwykle.

Harry Potter: Szalona impreza w Hogwarcie według AI

HBO MAX pracuje nad serialem o „Harrym Potterze”

Według źródeł, Warner Bros. Discovery planuje wyprodukować serial dla swojej platformie streamingowej HBO MAX. Jednak rozmowy między firmą a autorką serii Harry Pottera, J.K. Rowling, są wciąż na wstępnym etapie. Jeśli dojdzie do porozumienia, seria będzie oparta na oryginalnej serii książek, a nie na spin-offie, takim jak seria filmów „Fantastyczne zwierzęta”. Co więcej, każdy sezon serialu będzie odnosił się do konkretnej książki, co oznacza, że umowa może być podpisana na kilka lat.

Harry Potter – 20. rocznica: Powrót do Hogwartu

Główni bohaterowie wraz z reżyserem i producentem Chrisem Columbusem, oraz wieloma innym cenionym członkami obsady, którzy współtworzyli filmy o Harrym Potterze, spotykali się, aby wspólnie świętować dwudziestą rocznicę premiery pierwszego filmu z serii pt. „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”.

Jubileuszowy program specjalny przybliżył zakulisowe historie związane z powstawaniem produkcji, a także, dzięki specjalnie nagranym na tę okoliczność wywiadom i rozmowom między aktorami, zabrał widzów w podróż pełną magii i wspomnień o jednej z najbardziej kochanych filmowych serii wszech czasów. Odcinek dostępny jest na HBO MAX.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *