Roksana Węgiel jest milionerką! Zrobiła to jeszcze przed 18-stką
Strona Główna > Roksana Węgiel jest milionerką! Zrobiła to jeszcze przed 18-stką

Roksana Węgiel jest milionerką! Zrobiła to jeszcze przed 18-stką

Roksana Węgiel ledwie skończyła pełnoletniość, a już zarabia miliony. Jej zarobki nie wynikają tylko z koncertowania. Na czym i jak dużo zarabia młoda wokalistka? Liczby zaskakują!

Kariera Roksany Węgiel rozpoczęła się wraz z udziałem w “The Voice Kids”, którego pierwszą edycję wygrała. Następnie, w wieku 13 lat, reprezentowała Polskę oraz zajęła pierwsze miejsce podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku. Obecnie jest jedną z najbardziej znanych młodych piosenkarek w Polsce.

Zobacz także: Tak wygląda najstarszy syn Britney Spears. Przerwała milczenie

Pierwszy milion Roxie Węgiel

W parze z ogromną popularnością, idą też ogromne pieniądze. W tym roku Roksana Węgiel skończyła dopiero 18 lat, a już zarabia miliony. Jeszcze do niedawna za jej finanse byli odpowiedzialni rodzice, teraz jednak Węgiel zyskała niezależność finansową.

W jednym z popularnych w Polsce podcastów wyznała, kiedy na jej koncie pojawił się pierwszy milion. Okazało się, że stało się to tuż przed pełnoletniością, w wieku 17 lat. Dodała jednak, że pieniądze nie są dla niej najważniejsze w życiu i pierwszy milion nie stanowił dla niej przełomowego momentu.

Ucieszyłam się i nawet się trochę wzruszyłam, bo stwierdziłam, że to, co robię, powoduje, że się spełniam na każdej płaszczyźnie. Nie był to jakiś przełomowy moment w moim życiu. Wiadomo, dobrze jest mieć pieniądze, ale to nie jest tak naprawdę dla mnie jakiś priorytet. W wieku 12 lat zaczęłam i totalnie nie miałam pojęcia, jakie w tej branży można zarobić pieniądze. Nigdy nie miałam mindsetu, że robię coś dla kasy. Po prostu tak wyszło – powiedziała Węgiel w rozmowie z „Żurnalistą”.

Zobacz także: Quebonafide wraca! Bez zapowiedzi opublikował nowy singiel

Intercyza w małżeństwie Węgiel i Mgleja?

Roksana Węgiel niedawno zaręczyła się z Kevinem Mglejem. Mężczyzna jest od niej starszy o 8 lat i ma dziecko z poprzedniego związku. Ostatnio gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych zakupem mieszkania inwestycyjnego. Zdjęcie z aktem notarialnym obiegło cały internet. Nasuwa się więc pytanie, czy popularna Roxie zdecyduje się na intercyzę?

Uważam, że i tak, jak się jest z kimś w małżeństwie, to wszystko macie wspólne i wszystko jest jakby wasze, więc to jest ciężki temat – odpowiedziała wymijająco dla “Świata Gwiazd”.

Zobacz także: Grzegorz Markowski został ojcem w wieku 15 lat. „Miasteczko huczało od plotek”

Na czym zarabia Roxie?

Roksana Węgiel zarabia przede wszystkich na graniu koncertów. Jeden z tabloidów wyjawił, że młoda wokalistka otrzymuje za jeden koncert od 20 do 30 tysięcy złotych. Kwota na pewno może robić wrażenie, trzeba mieć jednak świadomość, że prawdopodobnie zostaje ona podzielona między cały zespół, biorący udział w koncercie. Poza występami na scenie, 18-latka bierze też udział w kampaniach reklamowych, tutaj już raczej nie musi dzielić się z zespołem.

Zobacz także: Przełomowe odkrycie na temat hitu „Bohemian Rhapsody”. Wyczytali to w tajnych zapiskach!