"The Voice Kids": 11-letni Filip zachwycił jurorów
Strona Główna > „The Voice Kids”: 11-letni Filip zachwycił jurorów: „Z której planety do nas przyfrunąłeś?” [WIDEO]

„The Voice Kids”: 11-letni Filip zachwycił jurorów: „Z której planety do nas przyfrunąłeś?” [WIDEO]

Trwają aktualnie castingi do nowej edycji talent show „The Voice Kids”. W ostatnim odcinku jurorów zachwyciła między innymi Filip Płażalski. 11-latek swoim wykonaniem przeboju z bajki „Pinokio” sprawił, że odwróciły się wszystkie fotele.

11-letni Filip Płażalski stał się ostatnio sensacją dzięki swojemu występowi w programie „The Voice Kids”. Filip wykonał piosenkę „When You Wish Upon a Star” z kultowej bajki „Pinokio” i zachwycił wszystkich – zarówno publiczność, jak i jurorów, którzy odwrócili swoje fotele.

To był niezwykle emocjonujący i poruszający moment, zarówno dla samego Filipa, jak i dla widzów oglądających jego występ w telewizji. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Z której planety do nas przyfrunąłeś. To, co wykonałeś, było nieprawdopodobne. Nie słyszeliśmy w tym programie takiego czegoś”.

– powiedział po jego występie Baron.

Cleo dodała:

Rzadko mi się tutaj zdarza, że totalnie nie wiem, co powiedzieć. I mnie tak wmurowało, że po kilku dźwiękach obróciłam się, ale nie wiedziałam, jakie mam plany na ciebie, gdzie cię w drużynę włożę, nieważne, odwracam się. Masz tak niesamowity talent, tak niesamowitą skalę głosu, że jestem w totalnym szoku. Nieczęsto zdarzają się takie talenty klasyczne.

Filip nie zastanawiał się zbyt długo. Chłopiec zdecydował się dołączyć do drużyny Cleo.

„The Voice Kids” powrócił w wiosennej ramówce TVP2

jury programu zasiadają niezmiennie Tomson i BaronCleo i Dawid Kwiatkowski.

W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

„When You Wish Upon a Star”: Oscarowy przebój

„When You Wish Upon a Star” to piosenka z kultowej animacji Disneya „Pinokio” z 1940 roku. Utwór skomponowany został przez Leigha Harline’a z tekstami Neda Washingtona. Piosenka jest znana z nostalgicznej melodii, której tekst nawiązuje do marzeń i pragnień. „When You Wish Upon a Star” zdobyła nagrodę Oscara w kategorii „Najlepsza Piosenka Oryginalna” w 1941 roku i od tamtej pory stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych utworów z animacji Disneya.

Polecamy również: