Kontrowersyjna influencerka wynajmuje luksusową jaskinię
Strona Główna > Kontrowersyjna influencerka wynajmuje luksusową jaskinię. Cena poraża

Kontrowersyjna influencerka wynajmuje luksusową jaskinię. Cena poraża

Mama Ginekolog postanowiła zdobyć trochę ekstra zaskórniaków. Oferuje wynajem swojego domu na greckiej wyspie Santorini. Do dyspozycji gości jest taras a także… jacuzzi w jaskini! Nie każdego stać jednak na taką przyjemność.

Nicole Sochacki-Wójcicka jest znaną w sieci celebrytką. Publikuje na Instagramie treści pod pseudonimem Mama Ginekolog. Z zawodu kobieta jest lekarką i influencerką. W swoich mediach społecznościowych promuje wiedzę z dziedziny medycyny i prowadzi popularny sklep z produktami dla kobiet w ciąży.

Zobacz także: Jedziesz na wakacje? Cerber naciąga! Meteorolodzy biją na alarm

Niedawno wywołała głośny skandal kiedy w czasie prowadzonej przez nią relacji na żywo przyznała się, że przyjmuje w szpitalu swoich znajomych i rodzinę bez kolejki. Nie poniosła jednak żadnych konsekwencji swoich działań i nie okazała skruchy.

Niedawno influencerka zdecydowała się na sprzedaż swojego domu na warszawskim Wawrze. Teraz nagrała dla swoich fanów relację, w której proponowała fanom wynajem swojej… jaskini. Celebrytka nabyła jakiś czas temu ciekawą nieruchomość na greckiej wyspie Santorini. Robi się coraz ciekawiej, ponieważ jak sama przyznała „w Jaskini Gilberta trzeba spędzić minimum dwie noce”.

Jaskinia Gilberta stoi otworem

Nicole od lat wypoczywa na Santorini, a swoją willę nie bez kozery nazwała „Jaskinią Gilberta”. Znajduje się ona bowiem w niewydrążonych skałach wulkanicznych.

Zobacz także: Musieli wyłożyć krocie. Oto co działo się później. Cała prawda!

Mama Ginekolog wraz z mężem nabyli w 2021 roku nieruchomość na greckiej wyspie. Nowym zakupem postanowili podzielić się na Instagramie celebrytki. Teraz para przyznała, że nowa posiadłość została nabyta z myślą o jej wynajmie. To czas urlopów i wakacji pociech, a lato trwa w najlepsze, dlatego influencerka postanowiła podkręcić nieco swój biznes i zachęca obserwatorów do skorzystania z wczasowej oferty.

Mama Ginekolog oferuje nocleg w grocie

Ogłoszenie influencerki znajduje się na popularnym portalu oferującym wynajem. W ofercie czytamy, że dom ziemny oferuje prywatne jacuzzi, a jaskinia Gilberta to „czarujący, tradycyjny dom w samym sercu wioski Megalochori. To szczęśliwe miejsce”.

Zobacz także: Rodzinny sekret Toma Hanksa! Jest spokrewniony z byłym prezydentem USA

Domy w jaskiniach charakteryzują się możliwością zachowania stabilnej temperatury wnętrza przez cały rok (bioklimatyzacja). To wspaniała willa dla jednej lub dwóch par lub niewielkiej rodziny, która chce odpocząć od zgiełku, by odkryć uroki wyspy – napisano w opisie.

Cena? Za taką przyjemność trzeba zapłacić nawet 1600 złotych za noc!