Strona Główna > Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski i Bedoes w przeboju „Mój jest ten kawałek podłogi” [WIDEO]

Kwiat Jabłoni, Krzysztof Zalewski i Bedoes w przeboju „Mój jest ten kawałek podłogi” [WIDEO]

Utwór promuje album z zapisem tegorocznej trasy Męskiego Grania. Posłuchajcie, jak brzmi w nowej aranżacji!

Za nami największa trasa Męskiego Grania w historii. W tym roku sponsorowany przez markę Żywiec projekt odwiedził aż osiem miast, a w line-upie wydarzenia znalazło się ponad 80 wykonawców, którzy zagrali aż 180 koncertów. 

Jak zwykle podczas koncertów mogliśmy usłyszeć covery największych polskich przebojów w wykonaniu Orkiestry Męskiego Grania. Do sieci trafił właśnie koncertowy teledysk do utworu „Mój jest ten kawałek podłogi”. Możecie go zobaczyć poniżej.

Album „Męskie Granie 2022” zawiera najlepsze wykonania utworów zarejestrowane podczas zakończonej w sierpniu trasy. Tegoroczny projekt był jeszcze bardziej eklektyczny niż podczas wcześniejszych edycji, a z dwóch scen wybrzmiały nowe muzyczne gatunki, w tym rap, jazz czy elektro, co będzie można usłyszeć także na albumie. 

Na każdym z koncertów pojawiły się dwa nowoczesne mobilne studia – każde z nich przejechało po Polsce ponad 3000 km. W ten sposób udało się nagrać ponad 200 godzin koncertów, z czego na płytę wyselekcjonowano ponad dwie godziny muzyki.

Polecamy również: