Majka Jeżowska opuściła syna. "Miał żal"
Strona Główna > Majka Jeżowska opuściła syna. „Miał żal”

Majka Jeżowska opuściła syna. „Miał żal”

Majka Jeżowska, jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek, musiała podjąć wiele trudnych decyzji w życiu. Jedna z nich dotyczyła jej syna. Ostatnio podzieliła się poruszającym wspomnieniem.

Majka Jeżowska to autorka takich przebojów jak “A ja wolę swoją mamę” czy “Wszystkie dzieci nasze są”. Oprócz kariery w Polsce, pewien okres życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym musiała pozostawić swojego syna w Polsce, przez co dręczyły ją wyrzuty sumienia. Teraz postanowiła opowiedzieć o tej sytuacji.

Zobacz także: Steczkowska w „Milionerach”. Poległa na tym pytaniu

Majka Jeżowska o wyrzutach sumienia

Piosenkarka w 1981 roku urodziła syna, Wojciecha. W tym samym roku ze względu na sytuację finansową zdecydowała się opuścić rodzinny dom i wylecieć do Stanów Zjednoczonych.

W USA mieszkałam jakieś 11 lat. Taką miałam wtedy sytuację finansową. Nie wyjechałam robić kariery, tylko po prostu zarobić – powiedziała w podcaście “Tak Mamy”.

Jednocześnie w tamtym momencie Majka Jeżowska była w trakcie rozstania z mężem. Z powodu rozłąki z nowonarodzonym synkiem miała wyrzuty sumienia i przeświadczenie o byciu złą matką. Opisała emocje, które towarzyszyły jej w tamtym czasie.

Zobacz także: Tina Turner błyszczała na największych scenach świata. W czterech ścianach przechodziła piekło

Artystka odniosła się do tamtych wydarzeń i opowiedziała po jakim czasie udało jej się pokonać złe myśli:

Dopiero, jak przestałam mieć wyrzuty sumienia wobec siebie, że jestem niedobrą matką, bo zostawiłam syna – co prawda pod opieką rodziców, czyli najbliższych mi osób, no ale jednak zostawiłam – przestałam mieć te koszmarne sny. To trwało z pół roku.

Zobacz także: 10 największych przebojów Majki Jeżowskiej

Majka Jeżowska o relacjach z synem

Polska piosenkarka przyznała, że jej synowi też było ciężko. Na pewnym etapie życia również on przyleciał do Stanów Zjednoczonych, gdzie uczęszczał do szkoły. Po czasie Majka Jeżowska uznaje, że pobyt syna w USA sprawił, że ten dojrzał, a obecnie współpracuje z amerykańskimi firmami. W 2022 roku wokalistka cieszyła się z powodu, że jej potomek został ojcem.

Myślę, że syn nie bez powodu poszedł na psychologię. Na pewno miał jakiś żal i problem ze mną, z nawiązaniem takich bardzo bliskich relacji – zdradziła.

Zobacz także: Marianna Schreiber z nowym nosem jest nie do poznania! Uwierzycie, że to wciąż ona?