Maneskin na pogrzebie w teledysku do poruszającej ballady "The Loneliest" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Maneskin na pogrzebie w teledysku do poruszającej ballady „The Loneliest”

Maneskin na pogrzebie w teledysku do poruszającej ballady „The Loneliest”

Singiel jest ukoronowaniem fenomenalnego lata, w którym zespół odwiedził festiwale na całym świecie oraz wystąpił na Global Citizen, MTV VMA Awards i nie tylko.

Wychodząc ze swojej strefy komfortu, Måneskin brzmi jak nigdy dotąd. „The Loneliest” to oda do klasycznych oldschoolowych ballad rockowych. Dzięki głośnym wokalom i elektryzującym solówkom doprawionym elegancką delikatnością, singiel ukazuje zespół od jego najbardziej wrażliwej strony.

Zobacz teledysk:

Damiano komentuje piosenkę:

Jesteśmy tak podekscytowani, że wszyscy w końcu usłyszycie «The Loneliest»! To osobista piosenka, która wiele dla mnie znaczy, ale mam nadzieję, że wszyscy utożsamicie się z nią na własny sposób. Wczoraj wieczorem daliśmy mały koncert-niespodziankę w Londynie i po raz pierwszy mogliśmy zagrać na żywo «The Loneliest» — wasza reakcja była dla nas bezcenna! Mamy za sobą pracowity rok koncertowania po całym świecie, spotykamy fanów na koncertach i festiwalach, od Japonii po Amerykę, Europę i nie tylko. Nie możemy się doczekać, aby kontynuować trasę i dać wam jeszcze więcej muzyki w 2023 roku!

Måneskin otworzy światową trasę „LOUD KIDS TOUR” 31 października wyprzedanym koncertem w Seattle. Trasa liczy ponad 60 koncertów, sprzedano już 500 tysięcy biletów. Jej europejska część rozpocznie się w 2023 roku. 12 maja 2023 roku Måneskin wystąpi dla polskich fanów na Torwarze (koncert jest wyprzedany).

Polecamy również: