"Miodowe lata" Norek i Karol Krawczyk tańczą z Wednesday! Kto wypadł lepiej? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Miodowe lata” Norek i Karol Krawczyk tańczą z Wednesday! Kto wypadł lepiej? [WIDEO]

„Miodowe lata” Norek i Karol Krawczyk tańczą z Wednesday! Kto wypadł lepiej? [WIDEO]

Co by było, gdyby bohaterowie serialu „Miodowe lata” pojawili się na imprezie w Akademii Nevermore? No cóż prawdopodobnie Norek skradłby całe show. Sami zobaczcie!

Viralowy taniec z pierwszego sezonu w „Wednesday” został opracowany przez aktorkę Jennę Ortegę, która grała tytułową postać, i szybko przejął TikTok i większość innych platform mediów społecznościowych. Naśladowali go już wszyscy od Dody, Camilli Cabello, przez Lady Gagę, po Kim Kardashian i jej córkę North.

Do sieci trafił zabawny filmik, na którym możemy zobaczyć Tadeusza Norka i Karola Krawczyka z serialu „Miodowe lata”, którzy wybrali się na imprezę w Akademii Nevermore! Zobaczcie, jak na ich taniec zareagowała Wednesday!

„Wednesday” stała się jednym z największych hitów Netflixa, w dużej mierze dzięki Jennie Ortega. Aktorka gra w Wednesday Addams w serii spin-off, która stała się jednym z najczęściej oglądanych tytułów w serwisie streamingowym od czasu jego premiery w listopadzie.

„Wednesday” sezon 2. powstanie!

Przepełniona zjawiskami paranormalnymi opowieść detektywistyczna osadzona w czasie, gdy Wednesday Addams pobiera nauki w Akademii Nevermore. Nasza bohaterka próbuje zapanować nad swoimi nowo odkrytymi mocami psychicznymi, powstrzymać mordercze siły terroryzujące okolicę oraz rozwiązać nadnaturalną zagadkę, której częścią przed 25 laty stali się jej rodzice. Zobaczymy też, jak Wednesday odnajdzie się w gąszczu relacji z innymi uczniami Akademii Nevermore.

Pierwszy sezon „Wednesday” jest obecnie drugim co do wielkości anglojęzycznym przebojem platformy Netflix. W ciągu pierwszych 28 dni wyświetlania oglądany był na świecie przez 1,237 mld godzin.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów serialu. Netflix oficjalnie potwierdził, że powstanie drugi sezon. Nowe odcinki zobaczymy prawdopodobnie pod koniec 2023 roku.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *