Nie żyje Irish Grinstead. Fani we łzach » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nie żyje Irish Grinstead. Fani we łzach

Nie żyje Irish Grinstead. Fani we łzach

Zmarła 43-letnia wokalistka popularnego zespołu R&B – „702”. O śmierci Irish Grinstead poinformowała jej pogrążona w smutku siostra. Przyczyny przedwczesnego odejścia artystki nie zostały jak dotąd podane do publicznej informacji.

Irish Grinstead była członkinią grupy R&B, która stanęła u szczytu swojej popularności w latach 90. Artystka od jakiegoś czasu miała problemy zdrowotne, które uniemożliwiały jej występy. Przedwczesna śmierć piosenkarki wstrząsnęła opinią publiczną.

Zobacz także: Zaśpiewał przebój Zbigniewa Wodeckiego. Antoni Zimnal rozczulił wszystkich! Mamy nagranie

Irish Grinstead zmarła w wieku 43 lat

Siostra zmarłej – piosenkarka LeMisha Grinstead opublikowała na swoim Instagramie w minioną sobotę, chwytający za serce wpis.

Z wielkim smutkiem muszę poinformować, że dziś wieczorem zmarła moja piękna siostra i przyjaciółka. Przeżyła długą walkę i w końcu zaznała spokoju. Ta dziewczyna była jasna jak gwiazdy! Była piękna nie tylko na zewnątrz, ale także wewnątrz – napisała.

Wokalistka śpiewająca przebój „Where My Girls At” dodała także, że ​​na zawsze będzie cenić radość, którą czuła, dzieląc scenę z siostrą przez „resztę swojego życia”.

Zobacz także: Adele wyszła sekretnie za mąż? Wymsknęło jej się podczas koncertu

Kim była Irish Grinstead?

Siostry Grinstead i Kameelah Williams tworzyły przez lata zespół 702. Jego nazwa pochodzi od numeru kierunkowego z Las Vegas, skąd też pochodzą piosenkarki. Największym przebojem grupy był utwór „Where My Girls At?”, który uplasował się w 1990 roku na 4 miejscu, na liście Billboard Hot 100. Piosenki zespołu 702 pojawiły się w takich filmach, jak: „Stuart Malutki”, a także „Operacja Hamburger”. Zespół wydał swój ostatni album – „Star”, 20 lat temu. Nadal był jednak aktywny i koncertował w niezmienionym składzie.

Zdruzgotana i ze złamanym sercem. Jest wiele rzeczy, które chcę powiedzieć. Nie ma jednak sposobu, aby wyrazić to, czego twoje serce nie zaakceptowało w pełni – napisała Williams na Instagramie.

Debiutancki album grupy z 1996 roku – „No Doubt”, zawiera przebój „Steelo”. Wystąpiła w nim topowa, amerykańska artystka – Missy Elliott. Utwór ten był motywem przewodnim programu Nickelodeon – „Cousin Skeeter”.

Irish: Niech twoja piękna dusza spoczywa spokojnie w ramionach Pana. Nie szczędźmy modlitw za całą rodzinę Grinstead – napisała Missy Elliot w poście na „X” (dawnym Twitterze).

Irish Grinstead miała siostrę bliźniaczkę – Orish Grinstead. Kobieta zmarła w 2008 roku, na niewydolność nerek.

Zobacz także: Eric Clapton złożył hołd znanemu artyście. Nagrał cover wielkiego przeboju