Orłoś nie gryzie się w język. Mówi, co myśli o festiwalu w Opolu » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Orłoś nie gryzie się w język. Mówi, co myśli o festiwalu w Opolu

Orłoś nie gryzie się w język. Mówi, co myśli o festiwalu w Opolu

Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu rozpocznie się lada moment. Nie wszyscy jednak będą śledzić koncerty na opolskiej scenie z zapartym tchem. Do przeciwników wydarzenia należy Maciej Orłoś.

Maciej Orłoś w niewybrednych słowach skomentował zbliżający się festiwal w Opolu. Ocenił tym samym artystów, którzy mają zamiar na nim wystąpić. Dziennikarz nie przebierał w słowach.

Maciej Orłoś o festiwalu w Opolu. Pisze o „szczujni, propagandzie, manipulacji i kłamstwach”

Zastanawiam się czy ktokolwiek z artystów, którzy mają wystąpić na festiwalu w Opolu, ocknie się po ostatnich wydarzeniach, i zrezygnuje, nie chcąc firmować swoją twarzą szczujni, propagandy, manipulacji, kłamstwa. Ja niestety wątpię. A Wy? – zapytał Maciej Orłoś w swoim tweecie.

Post Macieja Orłosia wywołał prawdziwą burzę w komentarzach. Swoje zdanie na temat słów dziennikarza oraz festiwalu w Opolu wyrażają pod tweetem setki internautów, w tym m.in. politycy. Głos zabrał Janusz Kowalski.

Niech pan swoich frustracji i odrzucenia przez narodową telewizję nie wylewa na marce Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Niech pan nie dzieli Polaków i nie jątrzy. Niech się pan opamięta i trzyma politykę z dala od KFPP w Opolu – napisał pochodzący z Opola polityk.

Wielu internautów wtóruje jednak Maciejowi Orłosiowi.

Czytaj także: Roxie Węgiel planuje ślub. Ma już wybraną suknię!

Festiwal w Opolu w ogniu krytyki

Opolski festiwal nie cieszy się ostatnio najlepszą sławą. Skrytykowała go między innymi Elżbieta Zapendowska, twierdząc między innymi, że młodzi uważają to wydarzenie za obciachowe, a sam festiwal jest nudny.

Na temat Opola wypowiadał się ostatnio również Wojciech Mann, który stwierdził w rozmowie z Onetem, że „z tego wszystkiego robi się jedna wielka groteska”.

Czytaj także: Skiba o ślubie z 26 lat młodszą partnerką: „Nie robimy z tego cyrku”

Głos zabrał też dawny reżyser festiwalu, Radek Kobiałko, który stwierdził, że to „impreza, która udawać zamierza znowu festiwal polskiej piosenki w Opolu”. Dodał, że mało kto chce występować na tym wydarzeniu, więc skład wykonawców jest słaby.

Czytaj także: Prosty quiz o przebojach Perfectu. Zgarnij minimum 7 na 10!