Roxie Węgiel szczerze o rodzicach. Tak reagują na jej związek
Strona Główna > Roxie Węgiel szczerze o rodzicach. Tak reagują na jej związek

Roxie Węgiel szczerze o rodzicach. Tak reagują na jej związek

Roxie Węgiel jest w związku ze starszym o 8 lat Kevinem Mglejem. 18-letnia gwiazda niedawno ogłosiła zaręczyny z ukochanym. Wiele osób uważa, że jest jeszcze bardzo młoda na tak poważne decyzje, a niektórzy pytają o rodziców wokalistki. Roxie wyznała, jak reagują na jej związek z Kevinem.

Roxie Węgiel wzbudza ostatnio wiele kontrowersji. Choć niedawno skończyła 18 lat i jest już w świetle prawa osobą dorosłą, wiele osób nie dopuszcza do siebie myśli, że tegoroczna maturzystka mogłaby stanąć niedługo na ślubnym kobiercu. Wszystko jednak zmierza do ustatkowania się młodej gwiazdy. Niedawno zdradziła, że jest zaręczona z Kevinem Mglejem!

Zobacz także: Fani naprawdę powiedzieli to Rodowicz. Nie wiedziała jak zareagować

Co rodzice Roxie Węgiel sądzą o Kevinie?

Wiele osób życzy szczęścia młodej gwieździe. Inni są przejęci jej przyszłością. Martwią się, że ślub w tak młodym wieku może nie być dobrą decyzją. Niektórzy pytają też o rodziców Roksany. Zdaniem wielu, powinni wpłynąć na córkę, która jest już dorosła. Kontrowersji dodaje też fakt, że związała się z wiele starszym mężczyzną, który ma już dziecko z poprzedniego związku.

Roxie wiele razy podkreślała, że różnica wieku między jej mamą i tatą również jest zauważalna. Jak przyznała, nie ma to jednak wpływu na ich relacje. W najnowszym wywiadzie wokalistka zdradziła, co rodzice sądzą na temat Kevina Mgleja.

Moi rodzice mają super relację z Kevinem. Świetnie się dogadują, obserwuję to z boku i jestem pełna podziwu dla moich rodziców – wyznała serwisowi Party.pl.

Zobacz także: „Dzień, w którym pękło niebo”. Polacy nie mogli przestać słuchać

Dodała też, że nie do końca akceptowali jej chłopaków. Tym razem jest inaczej. – Wcześniej nie byli tak skorzy do akceptowania moich poprzednich chłopaków, a teraz jest naprawdę zupełnie inna sytuacja i myślę, że oni też wiedzą, że to jest poważna relacja – dodała.

Zaręczyny Roxie Węgiel

Niedawno na Instagramie Roxie pojawiło się zdjęcie wielkiego pierścionka. Wokalistka pochwaliła się, że powiedziała „TAK” Kevinowi Mglejowi. – Kilka miesięcy temu powiedziałam TAK! Miłość sama w sobie jest nie do pojęcia, ale dzięki miłości możemy pojąć wszystko – stwierdziła 18-latka. Gratulujemy!

Zobacz także: Krzysztof Cugowski kończy 73 lata. Zdradza, czego żałuje i kiedy zakończy karierę