Doda zrobi to dla fanów. Po raz pierwszy od lat!
Doda, chociaż ogłosiła zakończenie kariery scenicznej, wcale nie przeszła na emeryturę. Artystka jest bardzo zaangażowana w rozwój oraz promocję własnej marki. Teraz znalazła idealny sposób na to, by spotkać się z fanami i przy okazji zadbać o biznes.
Doda już w ubiegłym roku ogłosiła, że trasa koncertowa "Aquaria Tour" będzie ostatnią w jej karierze. Ta informacja z pewnością zmroziła krew w żyłach wszystkich jej wielbicieli. Od tamtej pory niewiele się zmieniło w sprawie jej kolejnych potencjalnych występów. Jednak wokalistka wymyśliła inny sposób, aby zobaczyć się ze swoimi odbiorcami. Otóż piosenkarka postanowiła zorganizować specjalnie spotkanie z fanami, które odbędzie się 15 grudnia o godzinie 17:00 w warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Zimowe hity PRL. O tym marzyło się w grudniu!
Doda nie koncertuje, ale spotka się z fanami
Piosenkarka po raz ostatni zjawiła się na fanowskim zlocie dwa lata temu, gdy zorganizowała podobną akcję w ramach promocji świeżo wówczas wydanej płyty "Aquaria". Wydarzenie, podczas którego Doda podpisywała kopie albumu, przyciągnęło prawdziwe tłumy. Wszystko wskazuje na to, że teraz będzie podobnie, bowiem obserwatorzy piosenkarki wyrazili ogromną ekscytację na informacje, jakie ta zamieściła w social mediach.
Redakcja poleca:Nie masz planów na sylwestra? Luna wie, co powinieneś zrobić
Jednak tym razem spotkanie nie będzie miało nic wspólnego z działalnością artystyczną wokalistki. Doda będzie bowiem promowała produkty własnej marki DODA D'EAU, w tym hitowe perfumy Luna. Dlatego też nie będzie możliwości zdobycia autografu na żadnym wydawnictwie muzycznym Rabczewskiej. Są za to przewidziane inne atrakcje.
Redakcja poleca:Film z lat 70. zaczął nową erę. Świat oszalał na punkcie tych hitów
O tym, co czeka fanów na miejscu, Doda napisała na Instagramie.
Po dwóch latach mamy znowu wyczekany zlot fanów! Czekam na Was! Przygotowałam dla was na miejscu boksy świąteczne, idealne na prezenty dla was i rodziny. W środku są limitowane wielkie plakaty, z którymi możecie do mnie podejść na spotkaniu w celu zrobienia zdjęcia i podpisania ich. Do zobaczenia! - napisała Doda w poście.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!