Włącz radio

Problem w domu Krzysztofa Ibisza. Chodzi o nowonarodzoną córkę

2 min. czytania
15.12.2024 10:01
Zareaguj Reakcja

Krzysztof Ibisz niedawno po raz kolejny został ojcem. Prezenter Polsatu pod koniec listopada wraz z żoną powitał na świecie wyczekiwaną córeczkę. Jednak mijają kolejne dni, a para wciąż ostatecznie nie zdecydowała, jakie nadać dziewczynce imię.

Krzysztof Ibisz nie może się zdecydować.
fot. Wojciech Pędzich / CC BY 4.0 / Fryta 73 / CC BY-SA 2.0 / Wikimedia Commons

Krzysztof Ibisz już kilkukrotnie zawierał związki małżeńskie. Z dziennikarką Anną Zejdler doczekał się pierworodnego Maksymiliana, natomiast z drugą żoną Anną Nowak ma drugiego syna Vincenta. Z kolei od 2021 roku prezenter pozostaje mężem Joanny Kudzbalskiej, z którą ma już dwoje dzieci — syna Borysa oraz nowonarodzoną córeczkę. 

Rozwiąż quiz o PRL. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Jak obchodzono święta w PRL? Mistrz zdobędzie co najmniej 15 punktów

1/20 Która z wymienionych rzeczy często lądowała pod choinką?

Krzysztof Ibisz ma problem z wyborem imienia dla córki

Niedawno Ibiszowie doczekali się drugiego dziecka, tym razem córeczki, lecz oprócz rodzicielskiej euforii pojawił się pewien problem natury formalnej. Mianowicie para wciąż nie może ostatecznie zdecydować, jakie imię nada dziewczynce.

Redakcja poleca:To hit lat 90. Wokalista nie doczekał jego premiery

Chociaż kilka tygodni temu w social mediach poinformowali obserwatorów o przyjściu na świat Helenki, wygląda na to, że nie jest to ostatnie słowo w tej kwestii. O rodzicielskich rozterkach Krzysztof Ibisz opowiedział niedawno w jednym z odcinków programu "halo tu polsat".

W odcinku emitowanym 14 grudnia Ibisz wyjawił, że sprawa imienia jest rozwojowa, a na horyzoncie pojawiła się kolejna opcja, którą rozważają z Joanną. "Myślimy o Idzie" - powiedział wówczas Krzysztof. Jednakże prezenter od razu zaznaczył, że to wciąż jedynie jedna z propozycji, jakie wpadły im do głowy w ostatnich dniach. 

Redakcja poleca:Brytyjczycy nie mają wątpliwości. To "najlepszy polski film"

Na pomoc rodzicom przyszła między innymi współprowadząca "halo tu polsat" Paulina Sykut-Jeżyna. Koleżanka z planu Krzysztofa Ibisza zasugerowała, że dziewczynka powinna mieć na imię... Paulina. Dziennikarka ewidentnie ucieszyłaby się z małej imienniczki. "Myślę, że powinieneś rozważyć tę opcję" - rzuciła żartobliwie.

Na ostateczną decyzję w sprawie imienia córki Krzysztofa i Joanny będziemy musieli zatem jeszcze trochę poczekać. Natomiast już teraz możemy obserwować eksplozję rodzicielskiej miłości w wykonaniu taty, którą prezenter lubi pokazywać w swoich mediach społecznościowych.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!