Rafał Brzozowski ogłosił w sieci. To już koniec. "Żegnam"
Rafał Brzozowski właśnie zakończył kolejną niesamowitą przygodę. Piosenkarz w grudniu miał okazję wylecieć do Stanów Zjednoczonych, gdzie wziął udział w serii specjalnych świątecznych koncertów. Przy okazji zawodowych zobowiązań miał okazję nieco pozwiedzać.
- Rafał Brzozowski wziął udział w serii świątecznych koncertów dla amerykańskiej Polonii.
- Podczas trasy Wielkie Kolędowanie nawiązał szczególną więź z Edytą Górniak.
- Wokalista nieco przedłużył swój pobyt w USA i wykorzystał go na zwiedzanie Nowego Jorku.
Rafał Brzozowski na samym początku grudnia poinformował swoich fanów, że weźmie udział w cyklu koncertów świątecznych zorganizowanych dla Polonii w USA. Piosenkarz od 13 do 22 śpiewał między innymi w Chicago czy Nowym Jorku. W tym drugim mieście postanowił zostać nieco dłużej. Wszystkimi najważniejszymi punktami wycieczki dzielił się z obserwatorami na Instagramie.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Największe polskie hity. Jeśli masz 17/20, jesteś genialny!
Rafał Brzozowski wraca zza Wielkiej Wody
Podczas trasy Wielkie Kolędowanie zorganizowanej dla amerykańskiej Polonii Rafał Brzozowski wystąpił na jednej scenie m.in. z Edytą Górniak, Justyną Steczkowską, Kamilem Bednarkiem czy Nataszą Urbańską. Ostatni koncert z tego cyklu przypadł na 22 grudnia i odbył się w Linden w stanie New Jersey. Jednak to Nowy Jork ewidentnie oczarował muzyka.
Redakcja poleca:Hit lat 70. był dość ofensywny. "Wciąż myśli, że to o nim"
Jeszcze podczas trwania Wielkiego Kolędowania nie sposób było zauważyć, że Rafał Brzozowski i Edyta Górniak bardzo się lubią. Artyści spędzali ze sobą sporo czasu oraz pozowali do wspólnych zdjęć. Część z nich została oczywiście udostępniona fanom.
Ich serdeczna relacja była także przyczynkiem powstania wielu plotek. Niektórzy dopatrywali się nawet romansu tej dwójki. Jednak na potwierdzenie tej tezy brakuje jakichkolwiek rzetelnych dowodów.
Redakcja poleca:Andrzej Piaseczny nagle wypalił. Tak zwrócił się do seniora
Edyta Górniak niedługo po zakończeniu wspólnego koncertowania wróciła do kraju. Rafał Brzozowski za to pozwolił sobie wydłużyć pobyt za oceanem. Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Dlatego też piosenkarz opublikował w mediach społecznościowy specjalny post, w którym żegna się z Nowym Jorkiem.
Żegnam Nowy Jork – miasto, które nigdy nie śpi. Czas wracać do Polski. Do zobaczenia NYC! - napisał Rafał Brzozowski na Instagramie pod jedną z ostatnich fotografii ze Stanów Zjednoczonych.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!