Tomasz Jakubiak myślał, że to koniec. "Rodzina [...] trzy razy żegnała"
Cała Polska obserwuje z niepokojem, jak Tomasz Jakubiak zmaga się z ciężką chorobą nowotworową. Niedawno szef kuchni zdobył się na szczególne wyznanie. Okazuje się, że aż trzykrotnie spodziewał się przedwczesnego pożegnania ze światem. Zdążył nawet "ostatni raz" uściskać bliskich.
Tomasz Jakubiak osobiście poinformował opinię publiczną, że zmaga się z chorobą nowotworową. Zszokowani Polacy zobaczyli wówczas popularnego prezentera telewizyjnego i zarazem szefa kuchni, jak wygląda po utracie ponad 30 kilogramów oraz zniszczonego walką ze schorzeniem.
Rozwiąż quiz o programach muzycznych. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. The Doors czy Pink Floyd? Tylko prawdziwy fan zdobędzie 20 punktów!
Tomasz Jakubiak już żegnał się z bliskimi. Wstrząsające wyznanie
Na szczęście Tomasz Jakubiak nie dał się opanować strachowi o to, jak jego zmieniony wygląd zostanie odebrany przez postronnych. Przeciwnie, podkreślił, że chce dodać otuchy innym osobom, które obecnie walczą z chorobami zagrażającymi ich życiom. Zanim jednak odważył się na taki krok, musiał sporo nad sobą popracować. Drastyczna utrata wagi była jednak najmniejszym z problemów prezentera. Tomasz Jakubiak wyznał w programie "Dzień Dobry TVN", że w toku walki z chorobą aż trzykrotnie obawiał się rychłej śmierci. Za każdym razem serdecznie żegnał się z bliskimi.
W zeszłym tygodniu, gdy walczyłem o życie w szpitalu, gdy rodzina się ze mną już trzy razy żegnała, bo leżałem już na podłodze i już było bardzo źle...
Redakcja poleca:Tomasz Jakubiak trafił do szpitala w Izraelu. "Kosmos totalny"
Tomasz Jakubiak relacjonował, że w trakcie najgorszych epizodów choroby jego ciśnienie było alarmujące. Prezenter dostał nawet silnych drgawek. Zdaje sobie jednak sprawę, że opowiadanie o trudnych przeżyciach nie stanowi niczego złego. Przeciwnie, może przyczynić się do zwiększenia świadomości o przeżyciach pacjentów z nowotworami.
Miałem ciśnienie 30, czy tam 20, to wszystko spadało i leciało na pysk. Miałem drgawki, nikt nie wiedział, co ze mną zrobić [...] Stwierdziłem już, że nie ma w tym żadnego wstydu.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZlotePrzeboje.pl!