Rzadkie zdjęcie Ewy Farnej z ukochanym. Świętuje rocznicę z mężem » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Rzadkie zdjęcie Ewy Farnej z ukochanym. Świętuje rocznicę z mężem

Rzadkie zdjęcie Ewy Farnej z ukochanym. Świętuje rocznicę z mężem

Ewa Farna dość rzadko mówi swoim życiu prywatnym. Teraz jednak podzieliła się w mediach społecznościowych uroczym zdjęciem, na którym jest ze swoim mężem Martinem Chobotem. Para obchodzi właśnie 10. rocznicę związku.

Ewa Farna zaistniała na rynku w Czechach i Polsce już jako nastolatka, szesnaście lat temu. Choć odnosiła w muzyce duże sukcesy, to nigdy nie przepadała za opowiadaniem w mediach o swoim życiu prywatnym. Piosenkarka robi jednak czasem wyjątki. Tak też było tym razem. Wszystko z wyjątkowej okazji. 

Zobacz także: Ed Sheeran odwołał koncert przed samym rozpoczęciem. Mówił o bezpieczeństwie fanów

Farna obchodzi 10. rocznicę związku

Od sześciu lat Farna jest mężatką. Jej wybrankiem jest Martin Chobot. Pobrali się we wrześniu 2017 r. w Bystrzycy na Zaolziu. Doczekali się dwójki dzieci. Mają czteroletniego syna Artura i roczną córeczkę Ellę. Na co dzień mieszkają w Pradze.  

W rozmowie z „Vivą!” artystka zastrzegała, że jej mąż „stanowi dla niej ogromne wsparcie”. Tak jest w istocie już od dziesięciu lat, a więc od kiedy stali się parą.  

Teraz, z okazji okrągłej rocznicy związku Farna zamieściła na Instagramie zdjęcie z ukochanym. Widać na nim, jak całuje męża.  – 10 lat razem. Jedna trzecia mojego życia – podpisała fotografię.  

Zobacz także: Pożegnalna trasa Aerosmith wstrzymana. Steven Tyler załamany

Kim jest mąż Ewy Farnej? 

Martin Chobot jest czeskim gitarzystą. Wykształcenie kierunkowe zdobył w konserwatorium Jaroslawa Jezka. Ma też jednak za sobą studia w Wyższej Szkole Ekonomii w Pradze. Zawodowo zajmuje się nie tylko muzyką, ale także działa na rynku nieruchomości.  

Farna związała się z nim w 2013 r., po kilku latach przyjaźni. Poznali się, kiedy Chobot jako gitarzysta zaczął koncertować z wokalistką. – Nie było to tak, że wzięłam go do swojego zespołu, bo się w nim zakochałam. To przyszło dużo później – przyznała w rozmowie z „Grazią” piosenkarka. 

Zobacz także: Miłość zrodzona na oczach kamer. Gwiazdy serialu „Lombard. Życie pod zastaw” są parą

Z kolei w wywiadzie dla „Gali” wychwalała swojego partnera. Podkreślała, że „jest świetny” i „podziwia go”, bo „nie boi się być z silną kobietą”.  

Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy. Mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji – tłumaczyła.  

Małżeństwo Farnej i Chobota na szczęście ma się bardzo dobrze. Jednak dwa lata temu para postanowiła – przynajmniej przez jakiś czas – kroczyć osobnymi ścieżkami zawodowymi. Gitarzysta nie jest już bowiem członkiem zespołu 30-letniej artystki. 

„Czuję, że przez te 12 lat dałem zespołowi, co potrafiłem, a on mi to, co najważniejsze — rodzinę. Gdzieś po drodze trochę zagubiłem radość z koncertowania, a uważam, że ważne jest ją znów w sobie odnaleźć, żeby móc szczerze cieszyć się byciem na scenie” – tłumaczył swoją decyzję w oświadczeniu Chobot.