Sara James o ukochanym. Nie mogła powstrzymać uśmiechu
Strona Główna > Sara James o ukochanym. Nie mogła powstrzymać uśmiechu

Sara James o ukochanym. Nie mogła powstrzymać uśmiechu

Sara James ekspresowo rozwija swoją karierę. W najnowszym wywiadzie opowiedziała nie tylko o udziale w „America’s Got Talent”. Zdradziła, kto wspiera ją w muzycznych dokonaniach. Padło pytanie o ukochanego.

Najpierw wygrana „The Voice Kids”, później udział w Eurowizji Junior, a ostatnio spektakularne występy w „America’s Got Talent”. Sara James prze do przodu i rozwija muzyczną karierę. Mimo to, chce skończyć szkołę, co nie jest łatwe przy natłoku obowiązków. Jak radzi sobie z nauką?

Zobacz także: W USA zrobiła furorę! Nowy klip Sary James z Los Angeles

Mój dyrektor jest niesamowity, nauczyciele się bardzo starają i pilnują, bym w miarę możliwości zdawała ten materiał na tyle, ile mogę. (…) Teraz mam to tak rozegrane w szkole, że jak jestem, to zdaję większe egzaminy, a resztę robię zdalnie – zdradziła w rozmowie z „Co za tydzień”.

Sara James o chłopaku

15-latka została również zapytana o wsparcie najbliższych podczas medialnych wydarzeń. Padło pytanie o chłopaka! Czy Sara James jest singielką? Na pytanie o ukochanego odpowiedziała z szerokim uśmiechem i zaczęła się śmiać.

Gdzie, jaki ukochany (śmiech). Zazwyczaj rodzina, management, na Fryderykach była mama, chrzestna, ciocie, wujkowie. Czasem są ze mną przyjaciele – czytamy.

Gwiazda nie myśli póki co o związkach. Na ten moment może liczyć nie tylko na swojego mentora Igora Herbuta, ale przede wszystkim na rodzinę. – Mam cudowną rodzinę i w szkole też nie mam na co narzekać – dodała James.

Zobacz także: Wielkie rozczarowanie. Sara James nie tak to sobie wyobrażała

Nastolatka dodała, że trafiła na wspaniałych ludzi w pracy. Management założony przez lidera zespołu LemON Sara James traktuje jak rodzinę. – My jesteśmy takimi ludźmi, którzy mają wielkie serducha – zaznacza. Obecnie cały zespół pracuje nad nadchodzącą płytą 15-latki.

Nowy album Sary James

Niedawno wyszedł singiel wokalistki „Hula Hoop”. Utwór słucha się w kilkudziesięciu krajach i przyciąga nowych odbiorców gwiazdy. Teledysk do piosenki powstał w Los Angeles. To właśnie poza granicami kraju, Sara chciałaby zrobić karierę. Nowa płyta będzie strzałem w dziesiątkę?

Młoda piosenkarka ujawnia, że będzie to bardzo elektryczny album. Czeka na niego z niecierpliwością i z uśmiechem zapowiada, że Polska powinna przygotować się na nadchodzącą muzykę! Swoje piosenki określiła jako „bangiery”. Trzymamy kciuki!

Zobacz także: Nosowska była w fatalnym stanie. „Życie mi runęło”

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *