Simple Plan zagra w Polsce! Grupa rusza w trasę po Europie
Strona Główna > Simple Plan zagra w Polsce! Grupa rusza w trasę po Europie

Simple Plan zagra w Polsce! Grupa rusza w trasę po Europie

Polscy fani Simple Plan mogą zacierać ręce. Już na początku przyszłego roku Kanadyjczyków będzie mogła usłyszeć na żywo publiczność w warszawskiej Stodole. Pop-punkowa grupa ogłosiła właśnie szczegóły swojej trasy koncertowej po Europie.

Simple Plan należy do grona najbardziej znanych kanadyjskich zespołów. Czterech przyjaciół z czasów licealnych – Pierre Bouvier, Chuck Comeau, Sébastien Lefebvre, Jeff Stinco – postanowiło stworzyć kapelę w 1999 r. w Montrealu. Niedługo później wypłynęli na szersze wody na fali coraz większej popularności muzyki pop-punkowej i rocka alternatywnego. W czasie swojej 24-letniej kariery nagrali sześć albumów studyjnych i dwa koncertowe, które rozeszły się w nakładzie 10 mln na całym świecie. Wykreowali też kilka przebojów, takich jak np. “Perfect”, “Welcome To My Life”, “I’m Just a Kid”. 

Zobacz także: Afera na koncercie Cardi B. Fan wezwał policję na gwiazdę

Simple Plan odwiedzi Polskę 

Teraz Simple Plan za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazało swoim fanom na Starym Kontynencie dobre wieści. Zespół na początku przyszłego roku wyruszy do Europy dać serię koncertów w ramach trasy “Hard As Rock”.

Kanadyjczycy wraz ze swoim zaprzyjaźnionymi gośćmi specjalnymi w postaci grup Mayday Parade i State Champs między 19 stycznia a 17 lutego wystąpią na 19 scenach od Paryża po Pragę. 

Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani (…). Nie możemy się doczekać, aby zagrać nasze własne występy na całym kontynencie z takimi niesamowitymi zespołami! Będzie epicko! – czytamy w poście kanadyjskiej grupy na Facebooku.  

Spośród 11 krajów, które Simple Plan odwiedzi, nie zabrakło także Polski. Dokładniej  muzycy zawitają do Warszawy. 29 stycznia 2024 r. zagrają tam w znanym klubie Stodoła.  

Zobacz także: Pol’and’Rock Festival 2023. Kto zagra na dużej scenie? Harmonogram, godziny, daty

Jak zdobyć bilety na koncert Simple Plan? 

Jak przekazano w poście Simple Plan, „otwarta sprzedaż biletów ruszy w piątek 4 sierpnia o godz. 10:00 czasu lokalnego, a przedsprzedaż zaczynie się już 1 sierpnia o tej samej godzinie z kodem ICONIC”.

Polacy będą mogli nabyć bilety na stronie livenation.pl w sprzedaży ogólnej zgodnie z harmonogramem. Jednak przedsprzedaż, oferowana przez stronę Ticketmaster, zaplanowano nie na 1, ale na 3 sierpnia w czwartek od godz. 10:00.