Syn Bono i jego zespół Inhaler ruszają na podbój świata! Posłuchaj nowego singla  » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Syn Bono i jego zespół Inhaler ruszają na podbój świata! Posłuchaj nowego singla 

Syn Bono i jego zespół Inhaler ruszają na podbój świata! Posłuchaj nowego singla 

Grupa Inhaler prezentuje singiel „If You’re Gonna Break My Heart” – kolejną zapowiedź wyczekiwanego drugiego albumu „Cuts & Bruises”. Jego premiera już 17 lutego.

Elijah Hewson udowodnił, że może pójść w ślady swojego ojca Bono po tym, jak debiutancki album jego zespołu Inhaler zajął pierwsze miejsce na brytyjskiej liście przebojów. Po takim sukcesie nadszedł czas na kolejny album, który ukaże się już 17 lutego 2023 roku. Promuje go singiel „If You’re Gonna Break My Heart”.

Zespół opowiada o swojej inspiracji:

Podczas trasy koncertowej po Ameryce słuchaliśmy wielkich amerykańskich tekściarzy, takich jak Bob Dylan, The Band czy Bruce Springsteen. Ich muzyka towarzyszyła nam podczas jazdy po szerokich autostradach i pomogła ukształtować tę piosenkę.

„Cuts & Bruises” to kontynuacja debiutanckiego albumu Inhaler, „It Won’t Always Be Like This”, który zadebiutował na 1. miejscu zarówno w ich rodzinnej Irlandii, jak i Wielkiej Brytanii. Wydany w lipcu 2021 roku krążek otrzymał tytuł najszybciej sprzedającego się debiutu nagranego przez zespół w formacie winylowym w tym stuleciu. Inhaler został pierwszą od 13 lat irlandzką grupą, która zamieściła swój pierwszy album na szczytach list sprzedaży. 

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *