Strona Główna > „Tak po prostu”: Mateusz Ziółko w końcu wyda nowy album. Poznaliśmy szczegóły

„Tak po prostu”: Mateusz Ziółko w końcu wyda nowy album. Poznaliśmy szczegóły

Mateusz Ziółko – autor takich przebojów jak „W płomieniach” czy „7 rzeczy” otwiera kolejny rozdział w swojej drodze muzycznej, wydając wyczekiwany album „Tak po prostu”.

Wydawnictwo zapowiedziały dwa single – poruszający, melodyjny singiel „Weź mnie” oraz taneczny i dynamiczny „Vis-à-vis”, które pokazały drogę do miejsca, w którym obecnie emocjonalnie znajduje się artysta, do punktu, w którym odnalazł spokój, ukojenie oraz miłość. Cały album „Tak po prostu” jest w zamyśle spójnym konceptem artystycznym, będącym wyrazem dojrzałości artystycznej Mateusza Ziółko.

Jak mówi artysta:

To album napisany po prostu historiami mojej, a może i Twojej codzienności. To opowieść o zmaganiach z przeciwnościami tego świata, o walce ze sobą, o siebie i o swoją prawdziwą, czystą i niczym niezbrukaną tożsamość. To obraz krętej, wyboistej i bolesnej drogi, którą jeśli kroczysz słuchając właściwego głosu w swoim sercu…zawsze wrócisz do domu.

Za utwory na płycie „Tak po prostu” odpowiedzialny jest znany duet HOTEL TORINO – Dominic Buczkowski – Wojtaszek oraz Patryk Kumór, twórcy wielu hitów na polskim rynku muzycznym. Ciekawostką jest również fakt, że współautorem jednego utworu z płyty – „Czekam, tęsknię” jest Dawid Kwiatkowski.

Album ukaże się już 25 listopada 2022 roku. Edycja limitowana zawiera pocztówkę z autografem artysty oraz QR kodem ze specjalną niespodzianką audio.

Polecamy również: