Tak skomentowała jego głos. Dominik Dudek zachwycił Loreen
Strona Główna > Tak skomentowała jego głos. Dominik zachwycił laureatkę Eurowizji 2023

Tak skomentowała jego głos. Dominik zachwycił laureatkę Eurowizji 2023

Loreen skomentowała wideo Dominika Dudka. Zwyciężczyni Eurowizji 2023 obejrzała nagranie zwycięzcy „The Voice of Poland” i zachwyciła się jego głosem. Tak Dominik zaśpiewał jej numer pod tytułem „Tattoo”!

Dominik i Loreen – łączy ich naprawdę wiele. Oboje są zwycięzcami znanych konkursów, a oprócz tego potrafią zachwycać publiczność talentem wokalnym. Dominik Dudek wygrał 13. edycję „The Voice of Poland”, a Loreen zachwyciła świat na Eurowizji 2023 wygrywając międzynarodowy konkurs.

Zobacz także: Znamy zwyciężczynię Eurowizji 2023! Kim jest Loreen?

Loreen skomentowała nagranie Dominika z „The Voice”

Na TikToku Dominika pojawiło się nagranie, na którym można usłyszeć jego spektakularny głos. Wokalista wykonał piosenkę Loreen, z którą Szwedka pojechała na tegoroczną Eurowizję. Zwycięzca „The Voice” zaśpiewał fragment „Tattoo”, do którego akompaniował sobie na pianinie.

Moja ulubiona piosenka z Eurowizji 2023. „Tattoo” na balladę? Co myślicie? – zapytał fanów.

Zobacz także: Sukces Blanki. To miejsce zajęła w głosowaniu widzów Eurowizji 2023

Nowa wersja hitu spodobała się jego odbiorcom. Komentujący trzymają kciuki za przyszłą karierę Dominika. Wiele osób życzyło mu udziału w przyszłej Eurowizji.

Dominik, jeszcze wystąpisz na Eurowizji!

Błagam w przyszłym roku na Eurowizję pojedź!

Pięknie!

Komentarz pod nagraniem zostawiła również Loreen, która wygrała tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji. Co napisała? Gwiazda zostawiła emotikon serduszka i złożonych dłoni. Polubiła również wideo polskiego twórcy. Dominik nie pozostał jej dłużny i odpowiedział dwoma serduszkami.

Zobacz także: Ania Wyszkoni o raku. Płakała na scenie. „Nie wiedzieli, co się dzieje”

Nagranie z wykonaniem „Tattoo” przez Dominika Dudka możecie zobaczyć niżej.

@dominicdudk

My favourite @Eurovision song from this year✨ Tattoo na ballade? Co myślicie? #loreen #tattoo #eurovision #eurovision2023 #piano #cover #eurowizja #dc

♬ dźwięk oryginalny – Dominik Dudek

Kim jest Dominik Dudek?

Dominik Dudek to laureat „The Voice of Poland” i uczestnik preselekcji do Eurowizji 2023. Artysta pochodzi z Limanowej w województwie małopolskim. Na co dzień mieszka w Krakowie. Ma 30 lat. Wschodzący gwiazdor ma także na koncie takie utwory jak „Be Good”, „Wydaje się”, „Tak mi mów”.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *