TVN przekazał zaskakującą informację. Popularny program znika z anteny! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > TVN przekazał zaskakującą informację. Popularny program znika z anteny!

TVN przekazał zaskakującą informację. Popularny program znika z anteny!

TVN podał szokującą wiadomość. Niezwykle popularny program zostanie zdjęty z anteny. To koniec “Masterchef Junior”. Stacja ma jednak propozycję, która zastąpi reality show. Czy widzowie będą zadowoleni?

“Masterchef Junior” to kulinarny reality show, który emitowany był na antenie TVN. To odmiana popularnego formatu kierowana do najmłodszych uczestników. Teraz okazuje się, że telewizja zdecydowała się podjąć niełatwą decyzję. Show zniknie z ramówki stacji. Jednak w zamian pojawić ma się inny program. Być może zrekompensuje on wiernym widzom stratę.

Zobacz także: Katarzyna Dowbor wraca do telewizji. Długo nie musiała czekać!

“Masterchef Junior” znika z anteny

“Masterchef Junior” to program przeznaczony dla dzieci w wieku 8-13 lat. 40 kandydatów próbuje swoich sił w gotowaniu. Spośród nich jurorzy wybierają kilkunastu. Rywalizują oni o miano Mistrza Kuchni Juniorów. W każdym odcinku odpadają kolejni uczestnicy. Zwyciężyć może tylko jedna osoba, a nagrodą jest 15 tysięcy złotych oraz wycieczka o wartości 40 tysięcy złotych.

Jurorami “Masterchef Junior” byli Michel Moran, Anna Starmach i Mateusz Gessler. W szóstym sezonie tego ostatniego zastąpił Tomasz Jakubiak. Program wzbudzał wiele emocji nie tylko wśród uczestników, lecz także publiczności. Widzowie dopingowali swoich faworytów i ekscytowali się każdym odcinkiem i sezonem. Ostatnio TVN zaskoczył wielu z nich. Poinformował, że popularne reality show nie pojawi się już w ramówce. To na pewno bolesny cios dla zagorzałych fanów tego formatu.

Zobacz także: Horror Edyty Górniak. Nie potrafiła wydusić z siebie głosu, interweniował lekarz

Co TVN proponuje w zamian?

“Masterchef Junior” cieszył się naprawdę dobrą oglądalnością. Pierwszy sezon śledziło średnio 2,8 miliona widzów. Liczba ta jednak sukcesywnie malała z każdą kolejną serią. Natomiast ostatnia zaliczyła spory spadek względem pierwszej. Oglądał ją lekko ponad milion osób. Czy z tego powodu stacja zdecydowała o niekontynuowaniu programu? TVN nie skomentowało sprawy.

Okazuje się jednak, że nadawca nie chce rezygnować z tego formatu. “Masterchef Junior” zastąpi odmiana, w której uczestnikami będą nastolatkowie. O zwycięstwo będzie rywalizować młodzież w wieku 13-17 lat. Emisja programu ma się odbyć na przełomie 2023 i 2024 roku.

Zapadła decyzja o inwestycji w ramówkę w styczniu i lutym. Wtedy pojawią się programy „Zacznijmy odNowa” i „MasterChef” dla nastolatków – mówiła Lidia Kazen, dyrektorka programowa TVN.

Zobacz także: Andrzej Grabowski zrezygnował ze swojej pasji. Zrobił to dla córek