Skandale w rodzinie królewskiej. Karol III ma to za uszami!
Strona Główna > Wielki skandal w rodzinie królewskiej. To Karol III powiedział do Camilli

Wielki skandal w rodzinie królewskiej. To Karol III powiedział do Camilli

Skandale w brytyjskiej rodzinie królewskiej nieustannie wywołują liczne kontrowersje i wywołują wypieki na twarzy. Król Karol III również ma na koncie kilka wpadek! Oto jedna z nich. To Karol III powiedział do ukochanej i obrzydził opinię publiczną.

Koronacja Karola III zbliża się wielkimi krokami. Wielkie wydarzenie zaplanowano na 6 maja 2023 roku. Po śmierci Elżbiety II to właśnie jej syn zasiądzie na tronie Wielkiej Brytanii. Monarcha doczekał się długo wyczekiwanego tytułu. Życie przyszłego monarchy nie obyło się jednak bez wpadek i skandali.

Zobacz także: Niesamowite zjawisko na niebie. Wiemy, co to jest!

W dniu koronacji Karola III zapraszamy na program specjalny na antenie Radia Złote Przeboje. Poprowadzi go od 11:00 Marzena Rogalska. Do usłyszenia 6 maja!

Skandale w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Skandale u „royalsów” chyba specjalnie nikogo nie dziwią. Żyje nimi raczej brytyjska prasa, której szokujące doniesienia często wywołują rumieńce na twarzy opinii publicznej. Mimo to, wieści z Londynu trafiają również do Polski i mediów z całego świata.

Prezentujemy kilka skandali w brytyjskiej rodzinie królewskiej, które do dziś szokują. Pierwszy z nich dotyczy dziadka Elżbiety II. Od lat plotkuje się bowiem, że Jerzy V, który zapoczątkował dynastię Windsorów, został poddany eutanazji. Monarcha przez lata zmagał się z infekcją płuc. Zmarł 20 stycznia 1936 roku.

Pół wieku po jego śmierci światło dzienne ujrzały pamiętniki królewskiego medyka. Brytyjczycy przeczytali w nich, że lord Bertrand Dawson podał władcy substancje, które miały… przyspieszyć zgon pradziadka Karola III. Zdecydować o tym miała rodzina, by wieść o śmierci króla pojawiła się w porannej, a nie popołudniowej gazecie.

Zobacz także: Viki Gabor ciężko zachorowała. „Podjęliśmy walkę”

Warto wspomnieć również o wstydliwym zamiłowaniu króla Edwarda do ruchu nazistowskiego. Nie da się ukryć, że spotykał się z Adolfem Hitlerem. Co więcej, skandal wywołało zdjęcie, na którym Elżbieta II mająca wówczas 7 lat salutuje w geście nazistowskiego pozdrowienia.

Ujawnił to jeden z brytyjskich dzienników w 2015 roku. Film pochodził z lat 30. i widać na nim Edwarda, matkę Elżbiety oraz małą królową. Wszyscy z uniesioną dłonią.

W dniu koronacji Karola III zapraszamy na program specjalny na antenie Radia Złote Przeboje. Poprowadzi go od 11:00 Marzena Rogalska. Do usłyszenia 6 maja!

Król Karol III – skandal z tamponem

Skandale nie ominęły także następcy Elżbiety II. Król Karol III również ma za uszami kilka wpadek. Jedną z nich jest ta… z tamponem. Przez brytyjską prasę została okrzyknięta mianem „tampongate”.

Zobacz także: Ralph Kamiński naprawdę miał to na sobie. Zobacz zdjęcia

Gdy wtedy jeszcze książę Karol ogłosił separację z księżną Dianą, media ruszyły do pracy. Romansujący Karol z Camillą Parker-Bowles nie szczędził jej „czułych słówek”. Tabloidy uwieczniły telefoniczne rozmowy zakochanych.

Słowa Karola III do Camilli wywołąły obrzydzenie wśród Brytyjczyków. Powiedział bowiem, że chciałby być… tamponem Camilli. Wielka Brytania była w szoku! Dziś mało kto pamięta o tym skandalu.

W dniu koronacji Karola III zapraszamy na program specjalny na antenie Radia Złote Przeboje. Poprowadzi go od 11:00 Marzena Rogalska. Do usłyszenia 6 maja!

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *