Michał Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził imię syna
Strona Główna > Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził oryginalne imię syna

Wiśniewski po raz szósty został ojcem. Zdradził oryginalne imię syna

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty! Lider Ich Troje pochwalił się radosną nowiną w sieci. Jego żona Pola Wiśniewska urodziła! Muzyk zdradził oryginalne imię synka.

Michał Wiśniewski został ojcem po raz szósty. Pola Wiśniewska urodziła synka. To dziesiąte dziecko w życiu szczęśliwych małżonków. Lider Ich Troje jest tatą sześciorga, a jego ukochana przed związkiem z muzykiem była mamą czwórki.

Zobacz także: To naprawdę Krzysztof Ibisz! Nie uwierzycie. Salwa śmiechu i oklaski

Wiśniewski ojcem po raz szósty

We wtorek 16 maja, Michał Wiśniewski przekazał, że na świat przyszła jego szósta pociecha. Muzyk zdradził imię synka. Jak zawsze, jest bardzo oryginalne. Wokalista słynie z upodobania do niezwykłych imion nadawanych swoim potomkom.

Ze związku z Mandaryną gwiazdor doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. Z małżeństwa z Anną Świątczak, Wiśniewski ma dwie córki – Etiennette Vivienne. 29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł Falco Amadeus, którego urodziła Pola Wiśniewska. Kilka miesięcy później okazało się, że żona lidera Ich Troje jest w kolejnej ciąży.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Michał i Pola Wiśniewscy znów zostali rodzicami! Gwiazdor podzielił się z fanami radosną nowiną i oznajmił, że na świat właśnie przyszedł Noël Cloé Wiśniewski. Zamieścił specjalną grafikę stworzoną na tę okazję. Można ją zobaczyć niżej.

Noël Cloé Wiśniewski. Witamy na świecie Synku! – napisał na Instagramie muzyk.

Fani gratulują Wiśniewskiemu

Pod postem pojawiło się mnóstwo gratulacji. Złożył je m.in. Czadoman: – Gratulacje! Szczęść Wam Boże! – napisał. Fani również życzą mamie i synkowi wszystkiego co najlepsze. – Gratulacje dużo zdrówka dla synka i Poli – czytamy.

Jak się wymawia to imię? Bardzo oryginalne i ładne, dużo zdrówka.

Niech zdrowo rośnie!

Super! Gratki Pola! Jesteś Gościówa – za całokształt! Dużo przespanych nocy Michał.

Zobacz także: Jerzy Stuhr w bardzo złym stanie. „Tata jest na OIOM-ie”

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *