Wzruszony Axl Rose zaśpiewał na pogrzebie Lisy Marie Presley przebój "November Rain" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wzruszony Axl Rose zaśpiewał na pogrzebie Lisy Marie Presley przebój „November Rain” [WIDEO]

Wzruszony Axl Rose zaśpiewał na pogrzebie Lisy Marie Presley przebój „November Rain” [WIDEO]

„Wciąż jestem w szoku”: Axl Rose z Guns N’ Roses wzruszył się, oddając cześć swojej przyjaciółce Lisie Marie Presley przed wykonaniem „November Rain” na jej pogrzebie w Graceland.

Lisa Marie Presley, piosenkarka i autorka tekstów oraz jedyne dziecko Elvisa i Priscilli Presley, zmarła 12 stycznia 2023 roku po hospitalizacji z powodu zatrzymania akcji serca. Miała 54 lata.

W minioną niedzielę, 22 stycznia w Graceland w Memphis odbyła się uroczystość pogrzebowa, na której pojawiło się wiele gwiazd, aby złożyć hołd Lisie Marie Presley. Jedną z gwiazd, które wystąpiły, podczas ceremonii był Axl Rose lider Guns N’ Roses.

Nadal jestem w szoku. Nigdy za milion lat nie wyobrażałem sobie, że będę tutaj śpiewał w takich okolicznościach. Wiem, że Lisa bardzo kochała swoją rodzinę i zaciekle opiekowała się ojcem i jego dziedzictwem.

– powiedział Rose przed swoim występem.

Axl wykonał przebój „November Rain”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Lisa Marie Presley została pochowana w rodzinnym grobowcu wokół słynnej fontanny, tuż obok jej syna, Benjamina Keougha, który w lipcu 2020 roku. popełnił samobójstwo w wieku 27 lat.

Polecamy również: