“Zbuntowany anioł” powraca na antenę. Fani są niepocieszeni
Strona Główna > “Zbuntowany anioł” powraca na antenę. Fani są niepocieszeni

“Zbuntowany anioł” powraca na antenę. Fani są niepocieszeni

“Zbuntowany anioł” zostanie ponownie wyświetlony w polskiej telewizji. Ta kultowa telenowela wciąż ma mnóstwo fanów. Okazuje się jednak, że nie są zadowoleni z powrotu produkcji. Ich oczekiwania są zupełnie inne.

“Zbuntowany anioł” świecił triumfy w polskiej telewizji w latach 2000-2001. Ta niezwykle popularna telenowela została stworzona w Argentynie pod koniec lat 90. Widzowie pokochali przygody Miligaros i Ivo. W te postaci wcielili się Natalia Oreiro oraz Facundo Arana.

Zobacz także: Ostatnie słowa Amy Winehouse. To powiedziała do ochroniarza

Pierwsza emisja w Polsce była ponad 20 lat temu, jednak serial wciąż ma wiernych fanów. Teraz ma wrócić na antenę, ale ci są paradoksalnie niezadowoleni z tego powodu.

“Zbuntowany anioł” znów w telewizji

Telewizja Puls zapowiedziała, że ponownie wyemituje telenowelę. Widzowie będą mogli po raz kolejny obejrzeć przygody Miligaros. Te liczą sobie aż 270 odcinków. Stacja zapowiedziała, że będzie je emitować od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00.

Wiemy, że czekaliście na tę chwilę długo i oto ona! Na naszą antenę wraca jedna z najbardziej znanych telenoweli. Zobacz jak piękna i przebojowa Milagros poradzi sobie w roli służącej w domu bogatej rodziny DiCarlo. Oglądaj “Zbuntowany anioł” PN-PT od 10:00 – podano w mediach społecznościowych stacji.

Ta informacja powinna ucieszyć fanów. W niektórych przypadkach tak właśnie było. Część osób bardzo chwali pomysł stacji. Jednak nie wszyscy są zadowoleni z tego faktu.

Zobacz także: Znów rewolucja w „Twoja twarz brzmi znajomo”? Chodzi o kluczową kwestię

Fani domagają się czegoś innego

W komentarzach pod wpisem, który informuje o ponownej emisji, zawrzało. Widzowie wyrazili mnóstwo opinii, że “Zbuntowany anioł” był emitowany zbyt niedawno. Gościł już na antenie w 2022 roku. Powoduje to, że przez zbyt częste powtórki, po prostu przejadł się fanom.

“Bez przesady, ile razy będziecie ten serial powtarzać? Jakiś czas temu leciał dwa razy z rzędu, nudne to już jest” 
“Znowu… Już był wolała >Nie igraj z aniołem<” 
“>Zbuntowany< już się przejadł” – komentują widzowie na Fecebooku stacji.

Pojawia się wiele głosów, że “Zbuntowany anioł” pójść na chwilę w odstawkę. Widzowie uwielbiają ten serial, ale domagają się innych produkcji z Natalią Oreiro. Najczęściej pojawiającą się propozycją jest ponowna emisja telenoweli “Kachorra to ja”. Tę wyświetlano w Polsce po raz ostatni w latach 2005-2006. Innymi propozycjami są “Posłaniec szczęścia”, “Jesteś moim życiem” czy “Królowa serc”.

Zobacz także: Jennifer Lopez obchodzi urodziny. Trudno uwierzyć ile ma lat!