Zwycięzca Eurowizji, Duncan Laurence zaskakuje porywającym singlem "I Want It All". Pobije sukces "Arcade"? » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zwycięzca Eurowizji, Duncan Laurence zaskakuje porywającym singlem „I Want It All”. Pobije sukces „Arcade”?

Zwycięzca Eurowizji, Duncan Laurence zaskakuje porywającym singlem „I Want It All”. Pobije sukces „Arcade”?

Duncan Laurence powraca z porywającym singlem, który umili przedświąteczne wieczory. „I Want It All” to chwytająca za serce oda do prawdziwej miłości na dobre i na złe.

Laurence napisał utwór razem z autorem piosenek Jordanem Garfieldem (prywatnie jego narzeczonym) oraz z producentami Leroyem Clampittem (Dua Lipa, Justin Bieber) i Paulem Phamousem (Frank Ocean, Nick Jonas).

Szukając miłości, zawsze marzyłem o kimś, kto zostanie ze mną, gdy minie faza „miesiąca miodowego”. O kimś, kto kochałby mnie na dobre i na złe, mimo wzlotów i upadków. Zmęczyłem się ludźmi, którzy chcieli związku, ale poddawali się, kiedy sprawy się komplikowały. Prawdziwa miłość to nie bajka, to coś, nad czym codziennie pracujesz i o co codziennie walczysz. To właśnie znaczy dla mnie „I Want It All”.

– wyjaśnia Duncan Laurence.

„I Want It All” jest kontynuacją „Electric Life” – pierwszego singla z nadchodzącego albumu, który ukaże się na początku 2023 roku. W tym miesiącu artysta opublikował klip z akustycznym wykonaniem piosenki (). Niedawno współpracował także z wokalistką, autorką tekstów i producentką Rosą Linn nad uznanym przez krytyków „WDIA (Would Do It Again)”.

Duncan Laurence – „Arcade”

Przełomowy singiel Duncana „Arcade” ma obecnie ponad 10 miliardów streamów na całym świecie i pokrył się złotem i platyną w 37 krajach. Po zwycięstwie w Konkursie Piosenki Eurowizji w 2019 roku, „Arcade” zajął 1. miejsce na światowej liście Spotify i zdobył ponad 56 miliardów wyświetleń na TikToku. Singiel znalazł się na niezliczonych międzynarodowych listach przebojów: zajął 1. miejsce w 5 krajach. Jako pierwszy zwycięzca Eurowizji od 45 lat trafił na listę Billboard Hot 100 (Top 30), pojawił się także w Top 30 w Wielkiej Brytanii, był 10. najczęściej shazamowanym utworem na świecie i 9. najpopularniejszym utworem w amerykańskim radiu. Poza uznaniem prasy, w tym „The New York Times”, utwór spodobał się między innymi Kelly Clarkson, która zaprezentowała cover we własnym programie.

Duncan koncertował w całej Europie, był gwiazdą festiwali, otrzymał wiele międzynarodowych nagród (w tym nagrodę Edisona za najlepszą popową piosenkę roku) oraz występował na żywo w „TODAY Show” i u Ellen, gdzie wykonał „Arcade” w duecie z amerykańską artystką FLETCHER. W Polsce widzowie mogli niedawno oglądać gwiazdora w finałowym odcinku 13. edycji „The Voice of Poland”, gdzie wykonał utwory „Electric Life” i „Arcade”.

Polecamy również: