Aktor Tom Sizemore w śpiączce. Lekarze nie dają mu już nadziei
Strona Główna > Aktor Tom Sizemore w śpiączce. Lekarze nie dają mu już nadziei

Aktor Tom Sizemore w śpiączce. Lekarze nie dają mu już nadziei

Rodzina aktora Toma Sizemore’a opublikowała oświadczenie o jego stanie zdrowia. Lekarze nie dają mu już żadnych nadziei.

„Szeregowiec Ryan”: Aktor Tom Sizemore trafił do szpitala

Tom Sizemore 18 lutego 2023 roku został znaleziony nieprzytomny w swoim domu. Doszło u niego do pęknięcia tętniaka mózgu. Osoba, która go znalazła, natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy i wezwała służby medyczne. Od tej pory pozostawał w śpiączce, a jego stan określano jako krytyczny. Złe wieści przekazał Charles Lago, reprezentant aktora. W oświadczeniu czytamy:

We wczesnych godzinach porannych w sobotę, 18 lutego 2023 roku, Tom Sizemore przewrócił się w swoim domu w Los Angeles i został przetransportowany do szpitala przez sanitariuszy. Odkryto, że cierpi na tętniaka mózgu, który powstał w wyniku udaru. Od tego dnia Tom pozostawał w stanie krytycznym, w śpiączce, na oddziale intensywnej terapii. Dziś lekarze poinformowali rodzinę, że nie ma już nadziei i rekomendują decyzję o zakończeniu życia. Rodzina rozważa teraz kwestie związane z zakończeniem życia. Kolejne oświadczenie zostanie opublikowane w środę.

Prosimy o uszanowanie prywatności członków rodziny w trakcie tego trudnego czasu. Chcą oni podziękować każdemu za modlitwy i setki wiadomości ze słowami wsparcia, jakie otrzymali. To dla nich bardzo trudny czas.

Kim jest Tom Sizemore?

Tom Sizemore to amerykański aktor, urodzony 29 listopada 1961 roku w Detroit w stanie Michigan. Sizemore zadebiutował na dużym ekranie w latach 80. i szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów swojego pokolenia. Był m.in. sierżantem Mikiem Horvathem w „Szeregowcu Ryanie” i podpułkownikiem Dannym McKnightem w „Helikopterze w ogniu”.

Wkrótce do kin w USA w ograniczonej dystrybucji trafi jego ostatni filmhorror „Imparatus”. Sizemore gra w nim policyjnego detektywa, który zaczyna wierzyć w zjawiska paranormalne po tym, jak wysłuchał zwierzeń weterana wojny secesyjnej na łożu śmierci.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *