Co za zmiana! Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę
Strona Główna > Co za zmiana! Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę

Co za zmiana! Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę

Agnieszka Chylińska przeszła metamorfozę! Wokalistka zdecydowała się na zmianę fryzury. To kolejny raz, gdy Chylińska eksperymentuje z włosami. Jak teraz wygląda?

Agnieszka Chylińska poszła do fryzjera! Wokalistka, która lubi eksperymentować z wyglądem kolejny raz zmieniła fryzurę. Ostatnio gwiazda O.N.A. nosiła krótkie blond włosy. Teraz postawiła na powrót do przeszłośći.

Zobacz także: Tak skomentowała jego głos. Dominik zachwycił laureatkę Eurowizji 2023

Agnieszka Chylińska w nowych włosach

Agnieszka Chylińska zmieniła fryzurę. Wokalistka przeszła metamorfozę u fryzjera. Wokalistka zdecydowała, że przefarbuje się na… czarno. Wróciła do dawnego koloru włosów. Choć niedawno nosiła jasny blond, wróciła do ciemnych włosów. Wciąż są jednak krótkie. Jak teraz wygląda Chylińska?

Wokalistka od lat lubi eksperymentować z wyglądem. W pamięci fanów z pewnością zapisała się jako artystka z ciemnymi włosami, które nosiła za czasów zespołu O.N.A. Teraz nieco skróciła włosy i postawiła na grzywkę. Wygląda lepiej niż w blondzie? Zmianę widać na poniższym nagraniu.

Zobacz także: Doda przerażona po śmierci Kacpra Tekielego. Drży o swojego ukochanego

Tak wyglądała Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska przyciąga wzrok nie tylko fryzurą, ale też licznymi tatuażami. Gwiazda lubi eksperymentować z wyglądem. Nosiła już blond włosy, siwy kolor, kruczą czerń, a nawet pofarbowała się na rudo. Na jej głowie gościł też kolor żółty i zielony, a irokez to coś, co charakteryzuje punkowy styl wokalistki. Które wydanie pasuje do niej najelpiej?

26.11.2022, fot Artur Zawadzki/REPORTER
13.11.2021, VIPHOTO/EAST NEWS
26.08.2021, Fot. Pawel Wodzynski/East News

Kariera Agnieszki Chylińskiej

W latach 1994-2003, Agnieszka Chylińska była wokalistką zespołu O.N.A. Grupa przez lata utrzymywała się w czołówce najsłynniejszych kapel polskiego rocka. Do dziś utwory takie jak „Kiedy powiem sobie dość”, „Niekochana” czy „Drzwi” można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Po rozpadzie grupy O.N.A. powstał zespół Chylińska. Działał przez trzy lata. Później wokalistka skupiła się na solowej karierze. Od 2009 roku działa samodzielnie na polskim rynku muzycznym. Wydała trzy albumy studyjne: „Modern Rocking” (2009), „Forever Child” (2016), „Pink Punk” (2016), a także „Never Ending Sorry” (2022).

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *