Cztery nowości w Polsacie! Miszczak zdecydował. Brylują reality show i Doda
Strona Główna > Cztery nowości w Polsacie! Miszczak zdecydował. Brylują reality show i Doda

Cztery nowości w Polsacie! Miszczak zdecydował. Brylują reality show i Doda

Dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak zaprezentował nową ramówkę stacji, która wystartuje na początku września. Duży nacisk został postawiono na reality show. Widzowie będą mogli śledzić losy uczestników „Temptation Island Polska”, „The Real Housewives” oraz flagowej produkcji: „Doda. Dream Show”.

Edward Miszczak przez blisko ćwierć wieku odpowiadał za ofertę TVN-u. Był też wiceprezesem spółki. W styczniu tego roku zmienił pokład na Polsat, gdzie również pełni rolę wiceprezesa i dyrektora programowego. Teraz zaprezentował on swoją premierową jesienną ramówkę Polsatu oraz serwisu wideo na życzenie Polsat Box Go

Zobacz także: Miszczak zwolni Iwonę Pavlović? Zabrał głos w sprawie „Tańca z gwiazdami”

Co w ramówce Polsatu i Polsatu Box Go? 

Premiery z kin i dobrze znane hity będzie można oglądać w dwóch pasmach filmowych. Poza znanym “Mega hitem” w poniedziałki o godz. 21:00, pojawi się też sobotnie kino dla całej rodziny o godz. 20:00.

Nie zabraknie dobrze znanych i lubianych produkcji, takich jak seriale obyczajowe “Przyjaciółki” i “Pierwsza miłość” oraz nowych sezonów programów rozrywkowych: „Twoja twarz brzmi znajomo”, „Ninja Warrior Polska” i “Nasz nowy dom”. W tym ostatnim nastąpiła duża zmiana, ponieważ po wielu latach Katarzynę Dowbor w roli prowadzącej zastąpiła Elżbieta Romanowska.

Zobacz także: Doda wreszcie to ujawniła. Naprawdę nie ma szczęścia w miłości

Widzowie Polsatu co niedzielę o godz. 22:10 będą poznawać kolejne perypetie bohaterów komediowego serialu „Teściowie” z Cezarym Pazurą i Jolantą Kurowską. Wcześniej znajdował się on w Polsat Box Go.  

Serwis od września będzie oferował trzy premiery serialowe. “Krew” to thriller psychologiczny (z Vanessą Aleksander i Małgorzatą Foremniak), “Grzechy sąsiadów” –  kryminał (z Marianną Zydek i Michałem Żurawskim), a “Rafi” –  komedia obyczajowa (z Pawłem Domagałą i Danutą Stenką).  

Jeszcze wcześniej, bo już od 9 sierpnia, w Polsat Box Go będzie kontynuacja seriali „Rodzina na Maksa” (Anną Smołowik i Nikodemem Rozbickim) i „Swat” (z Moniką Krzywkowską i Mariuszem Kiljanem). 

Zobacz także: Doda ujawnia ogromne koszty swoich koncertów. „Wszyscy mnie doili i oszukiwali”

Polsat i nowe reality show

Miszczak liczy na to, że dużą widownię do Polsatu przyciągną przede wszystkim reality show. Będą aż trzy: „Temptation Island Polska”, „The Real Housewives” oraz „Doda. Dream Show”.

Prowadzone przez Michała Figurskiego “Temptation Island Polska” będzie nadawane od 6 września w każdą środę o 21:05. W programie startują pary, które zostają rozdzielona na tzw. “wyspie pokus”. Mają one przetestować w ten sposób swoje związki.  

Nadawane na licencji „The Real Housewives. Żony Warszawy” zadebiutuje w ten sam dzień, ale godzinę wcześniej. Reality show opowiada o wygodnym, luksusowym i pełnym “dram” życiu kilku bogatych Polek prowadzących swoje biznesy: Anny Wrońskiej, Anny Szubierajskiej, Moniki Goździalskiej, Lei Magdaleny Pyć-Leszczuk, Anity Kuś-Munsanje, a także Moniki Żochowskiej. 

Zobacz także: Pol’and’Rock 2023. Owsiak zagroził festiwalowiczom. Teraz nie mają wyjścia!

Jednak główną atrakcją ramówki Polsatu będzie emitowane w poniedziałki o 20:05 „Doda. Dream Show”. Fani Rabczewskiej będą mogli podglądać, jak piosenkarka szykuje się do swojej “wymarzonej”, ekskluzywnej, skomplikowanej logistycznie i – jak twierdziła w rozmowie z “Super Expressem” artystka – ostatniej trasy.

Doda zostanie pokazana w innym wymiarze niż w poprzednim show (“Doda. 12 kroków do miłości” – przyp. red.). Szykuje serię koncertów w naszych studiach. Ludzie zobaczą jak ona się przygotowuje do tego, jaki to jest ogromny wysiłek i ile emocji z tego wynika – zapowiadał w rozmowie z serwisem „Wirtualne media” Edward Miszczak.