Daria Zawiałow długo to ukrywała. "Zaczarował mnie"
Strona Główna > Daria Zawiałow długo to ukrywała. „Zaczarował mnie”

Daria Zawiałow długo to ukrywała. „Zaczarował mnie”

Daria Zawiałow ma dobre wieści dla fanów. Zdradziła pierwsze szczegóły swojego czwartego albumu. Wyznała też, kim jest zachwycona podczas wspólnej pracy!

Daria Zawiałow ma na muzycznym koncie trzy albumy studyjne. Pierwszy ukazał się w 2017 roku. „A kysz!” zdobył status platynowej płyty, a znalazły się na nim takie utwory jak „Kundel bury” czy „Malinowy chruśniak”.

Zobacz także: Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili

Minęło sześć lat i Daria Zawiałow niebawem wyda kolejny, czwarty album! Właśnie trwają pracę nad najnowszą twórczością wokalistki. Ujawniła kilka szczegółów i zdradziła, kiedy ukaże się pierwszy singiel z nowej płyty.

Nowy album Darii Zawiałow

Daria Zawiałow długo ukrywała szczegóły nowej płyty. Już wiadomo, że ukaże się na jesieni. Nowością jest, że 12 maja pojawi się pierwszy singiel promujący najnowsze dzieło wokalistki.

Zobacz także: Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Co więcej, w rozmowie z „Teraz muzyka”, artystka wyznała, że podczas występu na Orange Warsaw Festival, 3 czerwca, zaprezentuje kilka nowych utworów przedpremierowo. – Kolejne ogłoszenia lada moment. Tego lata zobaczymy się zaledwie kilka razy, ale cóż to będą za okazje! – czytamy.

Zawiałow zmieniła producenta

To nie koniec nowości w pracy zawodowej Darii. Jakiś czas temu wyjawiła, że zmieniła producenta. Choć do tej pory Michał Kush produkował płyty artystki, nowy album przejął Bartek Dziedzic.

Zobacz także: Tego mogliście nie wiedzieć. Shakin’ Stevens wygadał się w Radiu Złote Przeboje

Zaczarował mnie podczas naszej pracy przy singlu „I ciebie też, bardzo”. Poczułam, że mamy flow, zaintrygował mnie. Pracujemy nad płytą już ponad pół roku i nie zapeszając – świetnie się dogadujemy! – wyznała w „Teraz Rock!”.

Gwiazda podkreśliła, że współpraca z Michałem Kushem nie zakończyła się nieprzyjemnie. Producent i piosenkarka postanowili, że zwyczajnie potrzebują „chwilowej separacji zawodowej”. – Przyjaźnimy się i dopingujemy wzajemnie cały czas, na pewno jeszcze wiele razem stworzymy – podkreśla Daria Zawiałow.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *