Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili
Strona Główna > Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili

Zginął po jej koncercie. Fani gwiazdy nie wahali się ani chwili

W sobotę 22 kwietnia doszło do tragedii. Nie żyje Jacob Lewis. 20-latek zginął tragicznie wracając z koncertu Taylor Swift. Fani piosenkarki chcą pomóc rodzinie zmarłego chłopaka.

Do zdarzenia doszło w zeszłym tygodniu po koncercie Taylor Swift na stadionie NGRG w Houston, USA. Jak przekazała policja, 20-latek i jego siostra April Bancroft wracali w sobotę z Taylor’s Eras Tour. Niestety, rodzeństwo musiało się zatrzymać, by naprawić samochód.

Zobacz także: Egurrola odsunięty od Eurowizji. Jest afera

Do zdarzenia doszło na autostradzie Southwest. Jak podaje rodzina Jacoba, miał on wysiąść z auta i pchać je w bezpieczne miejsce. April siedziała za kierownicą.

Wtedy doszło do tragedii, w chłopaka wjechało inne auto. 20-latek zginął na miejscu. Kierowca, który spowodował wypadek prawdopodobnie był pijany.

Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia, ale później został zatrzymany przez policję. April doznała tylko niewielkich siniaków i zadrapań

Zrozpaczona rodzina żegna Jacoba

Bliscy chłopaka żegnają go w sieci. – Jacob opuścił ten świat znacznie za wcześnie – czytamy we wpisie Steve’a i Karyn Lewis.

Zostanie zapamiętany jako kochający i wierny młody człowiek, który był lojalny wobec swojej rodziny i przyjaciół. Jego ostatnim aktem było zepchnięcie siostry w bezpieczne miejsce na ciemnej ulicy. Nie da się opisać wagi tej straty i pustki pozostającej w naszych sercach.

Zobacz także: Shakin’ Stevens spotkał się z The Rolling Stones. Tak to wspomina [PODCAST]

Gdy fani Taylor Swift dowiedzieli się o tragedii, od razu rzucili się na pomoc rodzinie 20-latka. Społeczność, do której należał Jacob uruchomiła specjalną zbiórkę. – Jako społeczność Pokémon w Houston zbieramy fundusze na cześć Jacoba Lewisa. Jest synem Steve’a Lewisa, wybitnego lidera na scenie Pokémon w Houston.

Jacob Lewis spędził wiele lat grając w Pokemon TCG w okolicach Houston. Od wielu lat ma na swoim koncie Mistrzostwa Świata, imprezę najwyższej rangi. Zainspirował wielu by dążyć do czegoś więcej.

Błyskawicznie, między innymi dzięki zaangażowaniu miłośników Taylor Swift, udało się zebrać zawrotną sumę pieniędzy. Obecnie na stronie zbiórki widnieje kwota ponad 132 tys. dolarów. W przeliczeniu na złotówki jest to prawie 550 tys. złotych.

Zobacz także: Weronika Marczuk straciła dwoje dzieci. Dramatów było więcej

Źródło: gofundme.com

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *