Podsiadło wraca na stadiony! Rusza sprzedaż biletów na kolejne koncerty
Strona Główna > Podsiadło rozsadził PGE Narodowy! Rusza sprzedaż biletów na kolejne koncerty

Podsiadło rozsadził PGE Narodowy! Rusza sprzedaż biletów na kolejne koncerty

W sobotę Dawid Podsiadło wraz z rekordową jak na polskie warunki – bo liczącą aż 80. tys. osób – publicznością rozsadzili wręcz PGE Narodowy. Nie tylko swoją liczbą, ale też energią. Artysta na koniec zapowiedział, że w przyszłym roku wystąpi na trzech kolejnych stadionach: w Gdańsku, Poznaniu i Chorzowie. Już w środę rusza przedsprzedaż biletów.

Dawid Podsiadło dzięki sobotniemu koncertowi dla 80. tys. osób na PGE Narodowym (umożliwiła to okrągła scena 360° na środku stadionu) pobił swój poprzedni rekord. Cztery lata temu, również na tym samym obiekcie – choć wtedy wraz z Taco Hemingwayem – wystąpił dla nieco ponad 60 tys. osób. Już wtedy był to największy pozafestiwalowy koncert we współczesnej historii Polski.  

Potem Podsiadło poszedł za ciosem. Poza rzeczonym w pełni solowym stadionowym występem w Warszawie z tego roku, w 2022 r. zapełnił też stadiony w Chorzowie, Wrocławiu I Gdańsku. Tam przyciągnął łącznie kolejne 150 tys. fanów. To jednak nie będzie koniec jego występów na tak dużych arenach.

Zobacz także: Daria Zawiałow prosto z mostu o zarobkach artystów. „Nie mam lokaja”

Rekordowy koncert Podsiadły na PGE Narodowym 

Podsiadło zapowiadał w mediach społecznościowych, że 26 sierpnia na PGE Narodowym „będzie raczej grubo”. I dotrzymał słowa. Udowodnił, że jest nie tylko jednym z najzdolniejszych muzyków w Polsce, ale też świetnym showmanem. Nieustannie biegał po okrągłej scenie i zabawiał publiczność ze znanym sobie wdziękiem.  

W setliście nie zabrakło największych przebojów. Część w nowych, ciekawych aranżacjach, jak „Post” w wydaniu rock’n’rollowym. Były też bardzo intymne wykonania: na pianinie „I Ciebie też bardzo”, a z orkiestrą: m.in. „mori”. W trakcie „Nie ma fal” nie zabrakło lewitujących nad publicznością delfinów i wielorybów, zaś podczas „Diable” zapłonął ogień – dosłownie!

Pojawiło się kilku cenionych gości: Sanah, Artur Rojek i Taco Hemingway. Z tym ostatnim Podsiadło zaprezentował nawet premierowo nowy wspólny numer.  

Zobacz także: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zaskoczyli fanów. Zagrali nowy wspólny utwór

Jako przerywników między utworami użył archiwalnych nagrań pokazujących jego drogę do kariery. Przy okazji udowodnił, że pomimo ogromnego sukcesu pozostał skromnym chłopakiem z Dąbrowy Górniczej.  

Z widowni dopingowała go m.in. mama. Zdradził to w poście na Instagramie Kuba Wojewódzki, który również pojawił się na koncercie. Z Dawidem była też całym sercem publiczność, która głośno śpiewała na każdym utworze.  

Fragmenty jego występu można było również oglądać podczas transmisji na żywo na YouTube. Dawid nie krył wdzięczności na koncercie i po nim. Wszystkim gorąco podziękował także w swoim wpisie w mediach społecznościowych.  

Zobacz także: Wojewódzki na koncercie Dawida Podsiadło. Wzruszenie odebrało mu mowę

Koncerty Dawida Podsiadło. Sprzedaż biletów Ebilet

Na koniec koncertu Podsiadło zapowiedział, że w przyszłym roku zagra na trzech kolejnych stadionach: 1 czerwca na Polsat Plus Arenie w Gdańsku, 15 czerwca na Enei Stadion w Poznaniu, a 22 czerwca na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Przedsprzedaż rusza już w środę, a sprzedaż w czwartek. 

Wracamy w 2024. Gdańsk, Poznań, Chorzów! Przedsprzedaż Allegro Smart! w środę o 12:00. Bilety w czwartek o 12:00 na Ebilet – sprecyzował potem we wpisie na Instagramie. 

Bilety na koncert Podsiadło – Allegro

Również użytkownicy Allegro Smart otrzymają dostęp do przedsprzedaży biletów na koncerty stadionowe Dawida Podsiadły w 2024 roku. Sprzedaż rusza w środę, 30 sierpnia, o 12:00.

Na wszystkie dotychczasowe stadionowe koncerty Podsiadły bilety rozchodziły się w mgnieniu oka. Można więc przypuszczać, że i tym razem fani muszą uzbroić się w świetny refleks i bardzo dobre połączenia internetowe, żeby zdążyć kupić wejściówki na któryś z przyszłorocznych koncertów.