Doda porusza temat depresji w nowym singlu "Zatańczę z aniołami"
Strona Główna > Doda porusza temat depresji w nowym singlu „Zatańczę z aniołami” [WIDEO]

Doda porusza temat depresji w nowym singlu „Zatańczę z aniołami” [WIDEO]

Doda zaprezentowała nowy singiel „Zatańczę z aniołami” z platynowej już płyty „Aquaria”, która ukazała się 21 października 2022 roku.

Doda prezentuje nowy singiel „Zatańczę z aniołami”

Doda miała ostatnio sporo powodów do radości. Jej nowy album jeszcze przed oficjalną premierą uzyskał status złotej płyty. Mało tego płyta zadebiutowała na 3. miejscu oficjalniej listy sprzedaży. Aktualnie płyta ma już status platyny!

Artystka zaprezentowała dzisiaj nowy singiel, który promuje płytę „Aquaria”. Jest to utwór „Zatańczę z aniołami”. Opowiada o stanie ducha, o chorobie i drodze do zwycięstwa nad nią.

Ta choroba to DEPRESJA, choroba duszy, czyli czegoś nienamacalnego, ale istniejącego. Potrafi wciągnąć w mrok, gdzie tracimy głos, zamknięci w ciasnych, czterech ścianach swojego umysłu.
Jednak, jeśli nie obawiasz się poprosić o pomoc innych wrażliwych ludzi, którzy rozumieją Twój stan i staną się Twoimi aniołami, masz szanse zwyciężyć z piekłem. Wspólny taniec jest metaforą zwycięstwa, kiedy to mocno trzymając za rękę swoich stróży, tańczycie z ogniem, który już tak nie parzy, jak kiedyś… By odnaleźć swoje niebo, czasami trzeba przejść przez piekło. Prawdziwą sztuką jest przejść przez piekło i samemu nie stać się diabłem.

– przyznaje artystka.

Posłuchaj utworu „Zatańczę z aniołami”:

Na tym czwartym już solowym albumie, Doda jak nigdy rozlicza się ze swoimi demonami. Z wrodzoną precyzją Wodnika łączy bolesne słowa, które są niczym kartki z pamiętnika i z pomocą producentów z Hotelu Torino ubierają je w elektroniczne brzmienie – dance. Rozpalając tym samym w słuchaczu chęć wkroczenia na parkiet.

Doda 12 kroków do miłości

W 2022 roku Dorota Rabczewska wzięła udział w odważnym uczuciowym eksperymencie. Jedna z największych gwiazd polskiej estrady i najbarwniejsza postać naszego show-biznesu chciała odnaleźć prawdziwą miłość. Wymagało to od niej spojrzenia na siebie z zupełnie nowej perspektywy, w czym pomagał jej psycholog, Leszek Mellibruda. W programie „12 kroków do miłości” nie znalazła swojej drugiej połówki. Gwiazda jest aktualnie w szczęśliwym związku z Dariuszem Pachutem.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *