Madonna pożegnała zmarłego bezdomnego brata
Strona Główna > Madonna pożegnała zmarłego bezdomnego brata we wzruszającym wpisie

Madonna pożegnała zmarłego bezdomnego brata we wzruszającym wpisie

Madonna postanowiła zabrać głos po śmierci jej brata, Anthony’ego Ciccone. w umieszczonym przez nią wpisie na Instagramie nie zabrakło łapiących za serce słów.

Odszedł brat Madonny

Kilka dni temu w wieku 66 lat zmarł brat Madonny, Anthony Ciccone. O jego odejściu poinformował jego szwagier, muzyk Joe Henry, który napisał na jego temat wzruszający post na Instagramie. Brat Madonny przez wiele lat zmagał się z używkami i mieszkał jako bezdomny pod mostem w Michigan. Teraz po jego śmierci głos zdecydowała się zabrać Madonna.

Madonna napisała wzruszające słowa o bracie

Madonna nie szczędziła wzruszających słów w kierunku zmarłego brata. Artystka na swoim Instastories na Instagramie zamieściła ich wspólne zdjęcie z czasów młodości oraz napisała o tym, jaki wpływ wywarł na nią Anthony:

Dziękuję za to, że kiedy byłam młodą dziewczyną, rozsadziłeś mój umysł i zapoznałeś mnie z Charliem Parkerem, Milesem Davidem, buddyzmem, taoizmem, Charlesem Bukowskim, Richardem Brautiganem, Jackiem Kerouacem, ekspansywnym myśleniem poza schematami. Zasiałeś wiele ważnych nasion.

Anthony Ciccone był jednym z siedmiorga rodzeństwa Madonny. Nie miał zbyt dobrych kontaktów z rodziną. Madonna miała go odwiedzać ostatnio w ośrodku odwykowym w trakcie jego leczenia. Anthony nie czuł się najlepiej z tym, jak potoczyły się jego losy:

Jestem zerem w ich oczach, a nie osobą. Jestem wstydem 

Nowa trasa już wkrótce

Artystka rusza w trasę, która będzie uhonorowaniem jej kariery. W ramach „The Celebration Tour” pierwszy koncert odbędzie się 15 lipca 2023 roku. Na początku rozpali swoich kanadyjskich fanów, gdzie zagra łącznie 25 koncertów. Pierwszy występ da w Vancouver, a potem przyjdzie czas m.in. na Nowy Jork, Las Vegas czy Toronto. W październiku odwiedzi Europę i zagra w Londynie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *