Garou i Justyna Steczkowska w zaskakującym duecie. Wykonali przebój "Sous Le Vent" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Garou i Justyna Steczkowska w zaskakującym duecie. Wykonali przebój „Sous Le Vent” [WIDEO]

Garou i Justyna Steczkowska w zaskakującym duecie. Wykonali przebój „Sous Le Vent” [WIDEO]

Szamanka polskiej sceny muzycznej – Justyna Steczkowska miałą okazję wystąpić ostatnio u boku Garou, podczas Gali French Touch.

W niedzielę, 27 października odbyła się wielka gala French Touch. Wśród gwiazd wystąpili m.in.: Garou, In-Grid, Matt Pokora, Jean- Michel Jarre, Justyna Steczkowska, Feel, Julia Belei, Urana i kabaret Paradis Latin.

Jedną z niespodzianek był duet Justyny Steczkowskiej z Garou. Wykonali przebój „Sous Le Vent”. Cały występ możecie zobaczyć poniżej.

Justyna Steczkowska to prawdziwy kameleon polskiej sceny muzycznej. Obdarzona 4 oktawową skalą głosu i niezwykle wyrazistą osobowością muzyczną jest jedną z najbardziej popularnych wokalistek w naszym kraju. Artystka wyruszyła ostatnio w trasę koncertową z okazji 25-lecia swojej artystycznej pracy.

Jak mówi sama artystka:

Będzie szałowo we wszystkich tanecznych utworach, będzie ostro i rockowo podczas „Grawitacji”, „Tatuuj mnie” czy „Wrogu mój”. Będzie wzruszająco podczas piosenki „Wracam do domu”, medytacyjnie z „Marią Magdaleną”, szalenie i kolorowo na cygańskim weselu oraz tajemniczo i wzniośle podczas wykonywania utworów z „Alkimji” i „Animy”. Będę w wielu muzycznych odsłonach, które tworzyłam dla Was podczas 25 lat muzycznej drogi. Wierzę, że będziemy się świetnie bawić, razem tańczyć i płakać, wspominając nasze najpiękniejsze muzyczne chwile, które przeżywaliśmy razem. Zapraszam Was z całego serca.

Polecamy również: