Michał Szpak zaprasza na wyjątkowe koncerty unplugged w ramach trasy "Jowiszja Tour!" » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Michał Szpak zaprasza na wyjątkowe koncerty unplugged w ramach trasy „Jowiszja Tour!”

Michał Szpak zaprasza na wyjątkowe koncerty unplugged w ramach trasy „Jowiszja Tour!”

Przed nami nowe, niepowtarzalne i kompletnie elektryzujące wydarzenie! Już w styczniu 2023 Michał Szpak wystąpi w Warszawie ze swoim najnowszym projektem „JOWISZJA TOUR”.

Michał Szpak wystąpi 23 i 24 stycznia 2023 roku w Kuźni Kulturalnej w Warszawie!

To zaskakujący i elektryzujący materiał. Coś, czego jeszcze w wykonaniu tego artysty nie słyszeliście i nie widzieliście. Koncert będzie utrzymany w stylistyce unplugged, co nie znaczy, że nie będzie głośno i efektownie. „It’s a kind of magic”… Michał jako Jowiszja stanie się scenicznym wcieleniem kosmicznej obfitości i odwagi. Tego nie można przegapić!

Nowy album Michała Szpaka – Kiedy premiera?

Michał Szpak długo kazał czekać swoim fanom na nowy album. Artysta w końcu zdradził datę premiery płyty. „Nadwiślański mrok” ukaże się w dniu 32. urodzin Michała, czyli 26 listopada 2023 roku.

Jak podkreśla Michał, będzie to jego w pewnym sensie debiut, ponieważ jest to bardzo w autorski materiał. Wokalista współtworzył teksty piosenek i pracował nad tworzeniem muzyki. Do tej pory mogliśmy usłyszeć cztery single zapowiadające premierowe wydawnictwo: „Hiob”, „Halo wodospad”, „24na7” i „(Mrok) Warszawianka”.

Ostatni album Michała Szpaka „Dreamer” ukazał się 7 września 2018 roku i od razu zadebiutowała na 1. miejscu listy najchętniej kupowanych płyt w Polsce! Album spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem nie tylko wśród niezawodnych fanów Michała, ale również wśród dziennikarzy, którzy w recenzjach nie szczędzili pozytywnych słów.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *