Polka podbija amerykańskiego "Idola". Fenomentalny występ!
Strona Główna > Polka podbija amerykańskiego „Idola”. To usłyszała od Katy Perry

Polka podbija amerykańskiego „Idola”. To usłyszała od Katy Perry

Karolina Baran czyli Kaeyra to Polka, która zabłysnęła w amerykańskim “Idolu” i zwaliła z nóg jurorów show. Występ Kaeyry po prostu trzeba zobaczyć!

Karolina Baran jest uczestniczką 21. edycji „American Idol”. Szerszej publiczności dała się poznać jako Kaeyra. Polka zabłysnęła w talent show za sprawą swojego wokalnego talentu. Jej głos doceniła Katy Perry czy Lionel Richie. 

Zobacz także: Kłótnia o pochówek Krzysztofa Krawczyka. Co się stało? 

Karolina Baran w amerykańskim “Idolu”

Kaeyra urodziła się w Stanach Zjednoczonych. Jest córką emigrantów, którzy opuścili Polskę 25 lat temu. Rodzice uczestniczki amerykańskiego “Idola” przenieśli się ze Śląska do Chicago, gdzie zaczęli nowe życie.

Mama jest moim największym wsparciem. Chciała, żebym miała lepsze życie. Dlatego tak się cieszę, że może tu dziś ze mną być – mówiła w programie Karolina.

Zobacz także: Nie żyje partnerka Michała Wójcika z kabaretu Ani Mru Mru

To właśnie w szkole muzycznej swojej mamy Kaeyra stawiała pierwsze muzyczne kroki. Występowała podczas imprez polonijnych, a nawet śpiewała amerykański hymn na stadionach w USA.

Obecnie mieszka w Los Angeles, gdzie uczy się w Musicians Institute w Hollywood. Oprócz nauki postanowiła zawalczyć o karierę i zgłosiła się do amerykańskiego “Idola”.

Występ Kaeyry w “American Idol”

Na przesłuchaniu do “American Idol” Karolina Baran zaśpiewała utwór „Cold” Chrisa Stapletona. Głos Polki zachwycił Katy Perry. – Jesteś artystką, Myślę, że masz to we krwi – mówiła gwiazda.

Zobacz także: Dramat dzieci Shakiry. Mocny apel piosenkarki 

Widzowie “American Idol” również są zachwyceni głosem Polki. – Ona jest kompletna. Świetna prezencja sceniczna, piękna dziewczyna o bogatym głosie – pisze internauta.

Jeśli wie, jak pisać własne piosenki, powinna odnieść sukces tam, gdzie zawiedli inni zwycięzcy idoli – brzmi dalsza treść komentarza.

Jej ostatni występ w ciągu jednego dnia obejrzało już ponad 140 tys. osób, a liczba stale rośnie. Kaeyra zaśpiewała „Don’t Let Go (Love)” En Vogue. Ten występ po prostu trzeba zobaczyć! Wideo znajduje się poniżej. 

Polecamy także:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *