Włącz radio

Natasza Urbańska nie wystąpi w sylwestra? Przestała odpowiadać!

2 min. czytania
31.12.2024 08:37
Zareaguj Reakcja

Natasza Urbańska miała być jedną z gwiazd "Sylwestra z Dwójką". Jednak jej występ stanął pod wielkim znakiem zapytania. To wszystko przez to, co wydarzyło się na próbie tuż przed występem. Wokalistka nagle straciła głos.

Natasza Urbańska wystąpi jeszcze na sylwestrze?
fot. Wojciech Pędzich / CC BY 4.0 / Wikimedia Commons
  • Sylwester z Dwójką odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
  • Wśród gwiazd, które mają wystąpić tego wieczora, znaleźli się m.in. Michał Szpak, Małgorzata Ostrowska, Afromental, Feel czy właśnie Natasza Urbańska.
  • Występ wokalistki przez chwilę stanął pod znakiem zapytania. Piosenkarka nagle straciła głos.

Natasza Urbańska znalazła się w gronie gwiazd, które miały zabawiać widzów podczas Sylwestra z Dwójką w Chorzowie. Artystka zgodnie z planem rozpoczęła przygotowania do koncertu już kilka dni temu. Jednak podczas poniedziałkowej próby Urbańska nie zaśpiewała ani jednej piosenki, a to wszystko przez stan zdrowia.

Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...

Quiz: Quiz. Jesteś przygotowany na sylwestra 2024? Tylko imprezowicze zdobędą 18/20

1/20 "To już było" to utwór z repertuaru:

Natasza Urbańska straciła głos tuż przed sylwestrem

Piosenkarka napotkała problemy podczas poniedziałkowej próby na Stadionie Śląskim. Natasza Urbańska miała stracić głos i dlatego też tuż przed sylwestrowym występem zdecydowała dać odpocząć zmęczonym strunom głosowym. Tego dnia współpracowała  jedynie z ekipą techniczną oraz choreografem, ale nie wydobyła z siebie ani jednego dźwięku.

Redakcja poleca:Łozo wiele nauczył się od Kory. "Musiałem to wziąć na klatę"

Natasza była na miejscu, wychodziła na scenę, współpracowała z ekipą techniczną, choreografem, ale nie zaśpiewała żadnej piosenki. Kilka dni temu straciła głos i teraz oszczędza go, by jak najszybciej wrócić do formy. Bardzo zależy jej, żeby nie zawieść fanów i zrobić show na najwyższym poziomie — podaje informator Pudelka.

Redakcja poleca:Hit lat 80. wciąż wywołuje emocje. To je ukształtowało

Ani Natasza Urbańska, ani organizator Sylwestra z Dwójką nie ogłosili odwołania występu artystki. Na Instagramie wokalistki wciąż można zobaczyć materiały promocyjne imprezy. Dlatego też wciąż możemy liczyć na pojawienie się piosenkarki na scenie.

Sylwester z Dwójką odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Impreza transmitowana będzie na antenie programu drugiego Telewizji Polskiej od godziny 20:00.

Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!