Natasza Urbańska nie wystąpi w sylwestra? Przestała odpowiadać!
Natasza Urbańska miała być jedną z gwiazd "Sylwestra z Dwójką". Jednak jej występ stanął pod wielkim znakiem zapytania. To wszystko przez to, co wydarzyło się na próbie tuż przed występem. Wokalistka nagle straciła głos.
- Sylwester z Dwójką odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.
- Wśród gwiazd, które mają wystąpić tego wieczora, znaleźli się m.in. Michał Szpak, Małgorzata Ostrowska, Afromental, Feel czy właśnie Natasza Urbańska.
- Występ wokalistki przez chwilę stanął pod znakiem zapytania. Piosenkarka nagle straciła głos.
Natasza Urbańska znalazła się w gronie gwiazd, które miały zabawiać widzów podczas Sylwestra z Dwójką w Chorzowie. Artystka zgodnie z planem rozpoczęła przygotowania do koncertu już kilka dni temu. Jednak podczas poniedziałkowej próby Urbańska nie zaśpiewała ani jednej piosenki, a to wszystko przez stan zdrowia.
Rozwiąż quiz muzyczny. Jesteś mistrzem, jeśli zgarniesz 100 proc. punktów! Dalszą część artykułu znajdziesz pod quizem...
Quiz: Quiz. Jesteś przygotowany na sylwestra 2024? Tylko imprezowicze zdobędą 18/20
Natasza Urbańska straciła głos tuż przed sylwestrem
Piosenkarka napotkała problemy podczas poniedziałkowej próby na Stadionie Śląskim. Natasza Urbańska miała stracić głos i dlatego też tuż przed sylwestrowym występem zdecydowała dać odpocząć zmęczonym strunom głosowym. Tego dnia współpracowała jedynie z ekipą techniczną oraz choreografem, ale nie wydobyła z siebie ani jednego dźwięku.
Redakcja poleca:Łozo wiele nauczył się od Kory. "Musiałem to wziąć na klatę"
Natasza była na miejscu, wychodziła na scenę, współpracowała z ekipą techniczną, choreografem, ale nie zaśpiewała żadnej piosenki. Kilka dni temu straciła głos i teraz oszczędza go, by jak najszybciej wrócić do formy. Bardzo zależy jej, żeby nie zawieść fanów i zrobić show na najwyższym poziomie — podaje informator Pudelka.
Redakcja poleca:Hit lat 80. wciąż wywołuje emocje. To je ukształtowało
Ani Natasza Urbańska, ani organizator Sylwestra z Dwójką nie ogłosili odwołania występu artystki. Na Instagramie wokalistki wciąż można zobaczyć materiały promocyjne imprezy. Dlatego też wciąż możemy liczyć na pojawienie się piosenkarki na scenie.
Sylwester z Dwójką odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Impreza transmitowana będzie na antenie programu drugiego Telewizji Polskiej od godziny 20:00.
Kliknij tutaj i słuchaj naszego radia na żywo bez żadnych opłat na ZłotePrzeboje.pl!