Gdy zaśpiewała hit "Shallow" z filmu "Narodziny gwiazdy" Tom Jones szybko odwrócił swój fotel [WIDEO] »
Strona Główna > Gdy zaśpiewała hit „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy” Tom Jones szybko odwrócił swój fotel [WIDEO]

Gdy zaśpiewała hit „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy” Tom Jones szybko odwrócił swój fotel [WIDEO]

„Shallow” jest jednym z cięższych utworów do wykonania, mimo to uczestniczka programu „The Voice UK” spróbowała. Sprawdź, jak jej poszło!

Piosenkę „Shallow” z filmu „The Star is Born” to niesamowicie trudny do wykonania utwór. Wielu od wyjścia filmu w 2018 roku podjęło się wyzwania i szczerze mówiąc, mało kto podołał temu w stu procentach. Podjęcie się zaśpiewania tej piosenki w takim programie jak „The Voice” jest zatem naprawdę trudnym wezwaniem.

Takiego wyzwania podjęła się jednak 25-letnia uczestniczka programu „The Voice UK” Niamh Nolan. Podczas przesłuchania w ciemno brytyjskiemu odpowiednikowi programu „The Voice”. Zaśpiewał część piosenki „Shallow” a dokładniej tę część, która należy do Lady Gagi. Choć jurorzy nie odwrócili się od razu, co w przypadku tak trudnej do wykonania piosenki jest zrozumiałe, tak jednak po chwili nie wahali się, aby to zrobić. Niamh świetnie wykonała utwór i przeszła do kolejnego etapu programu.

Lady Gaga, Bradley Cooper – Shallow

Piosenka specjalnie stworzona do filmu „Narodziny Gwiazdy” wydanym w 2018 roku, stał się absolutnym hitem na całym świecie. Utwór uzyskał całą masę nagród między innymi złoty glob za najlepszą piosenkę. Piosenka Lady Gagi i Bradleya Coopera podbiła świat i doczekała się masy coverów, mimo że piosenka nie jest łatwa do wykonania.

Polecamy również: