Występ Blanki na Eurowizji 2023. Spektakularna solówka taneczna
Strona Główna > Występ Blanki na Eurowizji 2023. Spektakularna solówka taneczna

Występ Blanki na Eurowizji 2023. Spektakularna solówka taneczna

Występ Blanki na Eurowizji 2023 za nami! Polska reprezentantka zaprezentowała się na scenie M&S Bank Arena w Liverpoolu. Zrobiła wielkie show śpiewając utwór „Solo”.

Na ten występ czekała cała Polska! Jednych Blanka przyciągnęła swoim głosem i talentem tanecznym, inni podziwiali reprezentantkę Polski podczas Eurowizji 2023 z ciekawości. Jej udział od początku budził kontrowersje. Jak poszło Blance Stajkow podczas drugiego półfinału Eurowizji 2023?

Zobacz także: Poważny apel Dody. To powiedziała o występie Blanki na Eurowizji 2023

Występ Blanki na Eurowizji 2023

24-letnia Blanka zaprezentowała się na scenie 67. Konkursu Piosenki Eurowizji. Zaśpiewała utwór „Solo”, który stał się popularny za sprawą słynnego „bejba”. Jak poszło polskiej reprezentantce?

Zobacz także: Pierwszy półfinał Eurowizji 2023. Znamy finalistów!

Piosenkarka wyszła na scenę jako dziewiąta. Zmierzyła się z takimi krajami jak Dania, Armenia, Rumunia, Estonia, Belgia, Cypr, Islandia, Grecja, Słowenia, Gruzja, San Marino, Austria, Albania, Litwa i Australia.

Występ Blanki poprzedzała Grecja i 17-letni Victor Vernicos z piosenką „What they say”. Po nim, publiczność usłyszała taneczny hit „Solo”. Cały występ zgodnie z regulaminem trwał trzy minuty. Towarzyszyli jej tancerze i tancerki. Łącznie z Blanką, na scenie zaprezentowało się pięć osób.

Publiczność oszalała zanim piosenkarka pojawiła się na scenie. Było słychać krzyki, piski i imię polskiej reprezentantki. Na scenie wystąpiła w pomarańczowej kreacji, tej, którą widzieliśmy na próbach generalnych. Jeden z rękawów krótkiej sukienki był wyłożony cekinami, które mieniły się w blasku reflektorów.

Występ Blanki był zwieńczony jej taneczną solówką, co wywołało ogromne emocje i brawa zgromadzonych w studiu. Trzeba przyznać, że takiego dance break’u chyba nikt się nie spodziewał.

Niestety, kilkukrotnie podczas wykonania „Solo” gwieździe zadrżał głos. O tym, czy przejdzie do finału Eurowizji przekonamy się na końcu koncertu.

Zobacz także: Przełomowe prognozy! Blanka jednak w finale Eurowizji 2023?

Pełne nagranie z występu Blanki Stajkow na Eurowizji 2023 można zobaczyć poniżej. Prezentujemy również kilka zdjęć z występu Blanki podczas drugiego półfinału Eurowizji 2023.

Wideo z występu Blanki na Eurowizji 2023, które pojawiło się na jej Instagramie:

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *